Svítání (2009)

Naši krvežízniví tvorové nebudou mít nikdy lehký spánek, pokud zde budou nadále filmový lovci této legendy. Další pokus o upíří reinkarnaci se podobá spíše západu nežli svítání, obecně vzato Svítání je lehkým předkrmem pro naši fantazii. Celá záležitost točící se kolem vyhynutí lidské rasy, tím pádem krácení jediného zdroje pro tesáko-ownery, je díky obsazení poměrně zajímavým aspektem. Ovšem nic hlubší nehledejte ba ani nečekejte, prostě další efektně krevní podívaná.

Poslední pevnost (2001)

R.R. vs J.G. v duelu šachové taktiky převedené do armádních složek ve vězeňském prostředí, je kvalitní charizmatickou podívanou, jenž nenechá pár očí suchých.

Hulk na neznámé planetě (2010)

Představte si zeleného gladiátora, k tomu trochu tyranie a ještě špetky hrdinství, jo a vláseček severské mytologie. Je to málo ? Bohužel ano, více toho v Planet Hulk není a nebude. Nemohu popřít kvalitu provedení, nicméně po stránce obsahové to byla jedna velká nuda. Kde je ten Hulk na kterého jsme zvyklí ? Kde je ten Hulk kterého rádi vidíme... a kde je ten Hulk se kterým rádi vše mlátíme... ?

12 kol (2009)

Poměrně solidní akcička našlápnutá všemy požadovanými prvky pro parádní podívanou, kazí pouze (ne)poměrné množství chyb jenž jsou vidět a slyšet hned při prvním shlédnutí, a že jich je. Ále co čert to vem, John Cena je takovej novodobej hybrid Willise, Schwarzeneggera a Snipese...

Past na žraloka (2006)

Originální šméčko na lidi, asi tak se dá charakterizovat tenhle animák. Poměrně nudná zálěžitost z podmořského světa točící se maloměstským životem z útesu. Animačně základní provedení není na škodu pro děcka, které lákají na pohled stejně barvy a pohyby podmořských rybek. Dějová tragédie s možnými následky není vyloučena, v lepším případě začnete prostě usínat. Ať se měl konat nějaký remake Příběhu žraloka, nebo mělo jít o napodobeninu Hledá se Nemo, tak nekvalitní podívaná je slušně znát i mezi potomky, kteří vám radši pustí výše zmíněné filmy.

Sherlock Holmes (2009)

Mysteriózní detektiv Sherlock Holmes co se brodí ulicemi starého Londýna po boku s věrným doktorem Watsonem je v podání Roberta D. Juniora poměrně solidním kouskem. Jude Law se nenechává pozadu, a tak celá efektní záležitost z Ritchieho pohledu na celou detektivku, jenž zůstává otevřená pro další pokračování může působit dobrým pocitem po celou dobu a možná i chvíli po shlédnutí. Nakonec však po menším rozložení přijde dojem, že to zas taková pecka nebyla. Vyumělkovanost zpomalených scén je fascinující podívanou za doprovodu naučného vysvětlení co se v jakou chvíli stane, načež repete v originálu vše smete ze stolu a jde se dál.

Brandy a pan Fiškus (2004) (seriál)

Občas docela k pokoukání, dětem se líbí hlavně pan Fiškus, který opravdu nezná mýdlo a vodu.

Nahota je baví (2007) (seriál)

Fotograf jenž cestuje a s náhodně potkanými ženami poté fotí akty. K tomu všemu povídání kolem běhu života v určitých oblastí, zemí etc... nic extra, poměrně nudná záležitost.

Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)

Poměrně kvalitní seriál plný gegů, kterým se ve volném průchodu myšlenek dá i zasmát.