Zardoz (1974)

Tak tohle mě vůbec neoslovilo, celá záležitost okolo smrti a vědění mi přišla úplně stejně hloupá, jako pohádka o kouzelníkovi ze země Oz...

T4 Avatar Film Special (2009)

Taky tam mohlo být více záběrů ze zákulisí, jinak pěkný průvodce před světovou premiérou. Nejlepší odpověď Camerona na otázku kolik stál Avatar, odpověď 15 dolarů ve 3D to mě dostalo =o)

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Nezvratný pokus o zmrtvýchvstání univerzálního vojáka, měli nechat pěkně u ledu. Nedotažená hloupost nudící každou chvilkou, napravuje snad jen opětovný boj obou veteránů. Pohled jak si oba páprdové JCVD a DL, dávají opět do kokosů je k nezaplacení. Klasický konec s otevřenými vrátky, pro dalšího maniaka jenž bude ochoten natočit další univerzálnost je už trapný.

Žízeň (2009)

Netradiční pohled na svět upírů, krvežíznivých potvor jenž udělají cokoliv pro kapku lidské krve. Samotná povídka není nevšední, proto celé kouzlo tkví v zemi původu a celého provedení, které nahrazuje tradiční šarm holywůdských triků. Hlubší pohled na celou krvavou věc je potřeba vnímat po celou, více jak dvouhodinovou podívanou.

Avatar (2009)

Nádherná práce, co víc nebo míň se dalo čekat od Camerona. Avataru se nedá vytknout nic, proto za 5*. Po všech stránkách prostě dokonalá vizuální zábava, která zanechá kladný dojem. Na filmu jsem byl v Imaxu, a ve 3D efektu je zážitek z podívané mnohem kvalitnější a hlubší.

Přízraky (1996)

Ektoplazmová komedie pro fajnšmekry, plná občasně povedených gegů. Doba kdy M J. Fox lítal časem sem tam je pryč a nyní se v podání média zaplete s duchy.

Chuckyho sémě (2004) odpad!

Tak tahle fantaskomedie u které jsem se smál snad každých pět minut, a to jen z důvodu, že natočit slátaninu takovýhle úrovně chtělo opravdu chorý mozek, nedostatek ve fantazii a vkusu, případvkem k tomu všemu ještě ulítlost na panenky. Chuckyho myšlenka se vytratila někde v druhém filmu a tohle pokračování s tak špatnými efekty a obsazením, je prostě výsměch původnímu chuckymu.

Šťastný a veselý Madagaskar (2009) (TV film)

Pěkná oddechová záležitost, která nemá podle mě nic společného s filmovými verzemi, spíš se jedná o minifilmík zasažen do Vánoc.

Vladařova nová škola (2006) (seriál)

Potom co Jetix koupil Disney "Channel" začali vysílat tuhle slátaninu, která je tři roky stará. No osobně mi tenhle seriál nekápnul do noty.

Bohové smrti (2008) (seriál)

Další kvalitní Japonský animák vycházející z mangy, krása tohoto seriálu spočívá hlavně v démonických zbraních, které získávají z lidí a čarodějek duši. Díky těmto duším se stávají zbraně silnější a smrtelnější, někdy i zbraně smrti. V seriálu je možno potkat rozsáhlý magický svět, čarodějky, lidi, démony, duše a hlavně démonické zbraně. Zajímavými konkurenty ke shlédnutí pro tento "anime" jsou například: Bleach, Naruto Shippuuden nebo třeba Fullmetal Alchemist a mnoho dalších...