Odpočítávání (2010)

Nemyslitelné je trefně vystiženo, protože to co divák uvidí jisto jistě nečekal. Původně jsem čekal lehčí, trochu detailnější odvar známého Peacemakera. Ve skutečnosti mě film velmi překvapil, a chvílemi jsem se ani neodvážil předvídat děj. Vždycky se najde práce pro špinavce, ať už pro vládu v zájmu nejnižších ztrát na lidských životech, nebo jen partu mafiánků. A proto není lepšího člověka na tuhle černou práci než S.L.J-eje. Nic není tak, jak se zprvu může zdát.

Pepek námořník (1980)

Pěkně udělaná filmová adaptace seriálu. Na tu dobu povedený efekty a herecké složení na výbornou. Pepek v podání Robina nemá chybu. =o)

Spojenec (2006)

Promakaná blamáž zlodějíčka s hvězdnou flotilou se nemůže svou elegancí a charizmatem rovnat "Danyho parťákům", má však své kouzlo osobnosti. Owen se tak opět dostal do noty své dřívější role krupiéra, zato Washington zůstal na svém písečku jednajícího muže. Bankovní loupeže měli vždy něco dosebe, ovšem čas tlačí na ještě promakanější provedení s elegancí ladného baletu. Protože, vytáhnout bouchačku a mávat s ní umí dnes každej střápek.

Agent bez jména (2010)

Okoukaný nápad, no dejme tomu. Osazentsvo, no dejme tomu. Provedení, proboha zprovoďte to ze světa. Nějak se téhle hoře svalů z WWE nechce a nechce dostávat do našlápnutějších rolí. Poslední film měl aspoň venkovskou úroveň, tohle je lehčí odnož z jiného století. A není tomu tak dlouho co poměrně slušně zařázil v Zabij nebo budeš zabit! či ve vedlejší roličce s komediantem A. Sandlerem z Trestné lavice. Snad se k Stevovi dostanou lepší filmové nabídky...

Monster Buster Club (2008) (seriál)

Animovaná odpočinková záležitost u které se nemusí přemýšlet. Zápletky jsou jednoduché spolu s osazenstvem dětského týmu při zákrocích proti emzákům.

Vlkodlak (2010)

Celková vizáž nic moc čajového dýchánku s pěkným vlkodlačím facliftem, nabere prvotně lehčích krůčků. Kolo událostí se roztočí o něco rychleji, když nám srdeční tep stoupne na 100 úderů za minutu při první hromadné kill-akcičce. Beniciova ranní kocovinka vezme ladem poté co ho vychytračelý papíček Hopkinsů uvede v realitu událostí jenž si náš chlupáč vykládal po svém. Opravdu nečekaná vendeta se pomalu otáčí v prach, kde snad už forever zůstane...

Ip Man 2 (2010)

Přijatelné pokračování Ip Mana po válce už není tou exoticky východní záležitostí. Učitel a neúmyslný mediální propagátor bojového stylu ,,Wing-Chun" se chtě nechtě opět ocitne na cestě rozhodování, cti a tentokráte i národní hrdosti, když po nečekaných událostech vyzve britského šampiona v boxu na souboj. Mistr Yip opět zanechal část odkazu...

Dantovské peklo (2010)

Po celou dobu sledování, jsem měl pocit že sleduji God of War. Z jiného hlediska, cesta vykoupení duše své milované na cestě peklem je ohranou strunou nic nového nepřinášejíc. Obohacení o nové úhly pohledů vnáší logo Starz. Pod touto vlajkou se skýtá vždy krvelačné nahotinky, takže není nouze o zábavnou podívanou i přes nezajímavou omáčku kolem.

I Love You Phillip Morris (2009)

Komediální duo Carrey a McGregor v podání dvou homosexuálů je slušnou napínavou zábavou. Co všechno člověk dokáže vymyslet a vykonat pro dosažení cílů, ať už pro sebe nebo osobu sobě blízkou. Příběh mohl být trošičku víc okořeněn, po jiných stránkách se ale filmu nedá nic vytknut.

Iron Man 2 (2010)

Vskutku famózní pokračování železného muže a jeho rodiny. Na scéně se nově objeví WarMachine a ruský potomek ex-kolegy, otce Tonyho Starka. Hudební vybranost doplňuje akčně egoistický styl I-mana, a to všechno nám pěkně okoření ex-asistentka Pepper.