• Pohádka

Moje rodina (2000) (seriál)

Rodinné sitcomy hodně rychle ztrácí štávu, tady tenhle je pravým opakem a dokazuje, že Briti na točení komediálních seriálů mají prostě čuch. Ovšem, když už vidím ty novější série bez Nicka, tak to není ono (8/10)

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Do půlky to nemá ten správný rychlostní stupeň, ale poslední hodinku to je řežba, kterou si každý ve filmu přeje. Hlavně scény s císařem jsou přímo geniální a perfektně zahrané. Ještě k tomu přidejte Williamsovu nadhudbu a máte z toho skvělý film. (9/10)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

1.,2. série je super. Pak to jde hodně z kopce. Buď by se tvůrci měli hodně zlepšit nebo to už odpískat, aby se z toho nestala katastrofa. (8/10)

Cesta do pravěku (1955)

Pan Zeman, na to kolik měl peněz, stvořil film, který předběhl co do triků a realističnosti filmovou tvorbu o aspoň 20 let. Avšak výkony dětských herců nejsou zrovna nejlepší a příběh ke konci začne trochu nudit, takže.... (7/10)

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Co charakter, to skvělý herec. Co scéna, to legendární hláška. K tomu ještě přidáme dva génie českého humoru Svěráka a Smoljaka. Jde s tímto výčtem vůbec jít pod 100%? Ne nejde. Komedie viděná každým stokrát a milována každým tisíckrát. (10/10)

Kmotr (1972)

Vím, že bych neměl, ale kdyby tam nebyl Brando s Pacinem, tak u toho zdechnu nudou. (8/10)