Království zombie (2019) (seriál)

Aj keď nie som zarytým fanúškom nahnilej zábavy, dávam po dlhej dobe 5, natočené je to parádne. Škoda, že tým korejcom nenechali takého Zaklínača, mohol mať aj gule.

Cid (2020) (seriál)

Španielska telenovela v solídnych historických kulisách. Vzhľadom na súčasnú tvorbu sa tomu z gauča s prižmúreným očkom v pohode čtyri dať dajú.

Válka zítřka (2021)

Škoda, Pratta aj scifi mám rád, ale Krujzov pár rokov starý tumórou je lepší - toto je len odvar bez chuti a zápachu. Samotný nápad asi nie je zlý, ale tam to pre mňa skončilo.

Tom Clancy: Bez výčitek (2021) odpad!

Ťažko uveriť, že sú pod tým podpísaní rovnakí tvorcovia ako pod Sicario 2, o samotnej predlohe už ani nehovoriac. Klišovitá sračka na objednávku, navyše presne podľa povinného trendu. Zaslúžený odpad.

Nikdo (2021)

Také veľmi veľkorysé gaučové 3 s tým, že som za tých 92 minút asi dvakrát mrkol na hodinky. Stále šmrncovná Connie je len komparz, Ironside ani neviem koho hral a to odskakovanie si až niekde do paródie asi tiež nebude moja šálka čaju - finále už je úplne mimo.. Neurazí, nenadchne, vyšumí a zaplácne chvilku voľného času. 50%

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Má to takú miernu príchuť "alien" univerza, v ktorého niektorom kúte by sa to snáď aj mohlo odohrávať. Bohužial je to zároveň presne tak impotentné, ako posledné dva Scottove pokusy nadviazať na zašlú slávu.

Banshee (2013) (seriál)

On sa ten multikulti genderový guláš dá uvariť aj celkom chutne. Solídna gaučovka, pobavil som sa.

Resident Alien - Pilot (2021) (epizoda)

Pozrel som na to zo zvedavosti a prvá epizóda je celkom vtipná blbůstka. Síce mám taký otravný dojem, že viem kam sa to asi bude uberať, ale rád sa budem mýliť a možno to prekvapí. Tudyk je ako emzák fajn.

Nezvěstná - Série 1 (2017) (série)

Pre mňa prvá séria kľudne také lepšie tri a to som sa tomu asi rok vyhýbal, kvoli mizerným recenziám. Hoci sa tu dá s mnohými výtkami súhlasiť, ja som sa z gauča v korona nude nakoniec dobre pobavil. Je to slušne zahrané a sympatické pre mňa je hlavne potvrdenie, že Stana na rozdiel od mnohých iných ženských nevyzerá so zbraňou či v akčných scénach trapne (čo ukázala už v odlahčenom Castlovi). Je to taký ten slušne hrajúci atletický typ, vie sa hýbať a že vie strieľať alebo dať šťavnatú ranu po hube jej kľudne uverím. Ak už v rámci kvót nejaké akčné hrdinky, tak Stana by si solídny film zaslúžila - len škoda, že už sa také dnes moc netočia.