Kartel smrti (2016)

A náhodou vůbec né tak špatné jak se povídá. Je to akční je to zase trošku zamotanější. Steven tady hraje druhé housle, ale je v celém filmu prostříhám docela často takže bych to nák nehrotil. By mě zajímalo jestli by se Štefan oběvil ve filmu na 5 vteřín jestli by to tady rádoby kritici považovali za Seagalovku. Tohle je totiž spíš Grossovka. Akce je v celém filmu dostatek.... dá se říct, že se pořád něco děje. Steven nehraje úplně špatně a po delší době jsem mu věřil i nákou tu rvačku. Samozřejmě když příjde na plac velký Steven začne se sestřihávat o stošest a všichni tak nák víme proč. Ale někdy to bylo zbytečné páč von ty akční scény dělal někdy i sám do pytche ! Tenhle rok je to společně s Code of honnor to nejlepší co Steven vyprodukoval. Ale Killing Salazar hodnotím ještě o kapánek výš. Takže když to zahrnem a zhrnem....... na jedno deštivé odpoledne je to v pohodě.

Ochránce spravedlnosti (2016)

Tento rok je to určitě to nejlepší co jsem zatím tento rok od Stevna viděl. Vůbec mi nevadí, že tam nemá hlavní roli. Digi krev je sice připitomělá, ale až na pár fakt debilně provedených efektů to zas tak moc nevadilo. Shelffer je tradičně dobrej a Seagal hraje svůj standart. Mrtvol je docela dost a příběh je zamotanější než se zdá. Každopádně kdyby z filmu vyletělo 10 minut tak myslím, že by to jenom prospělo.

Underworld: Probuzení (2012)

A tady už to jede podle moderní šablony. Vlkodlaci většinou digitální. Atmoška upadla, protože se tady odehrává plno scén na dením světle. Nák tomu zmizelo kouzlo.

Oltář zla (1988)

Málo krve. Žádné gore. Ale táhne to stařešinou. Zapomenutý horůrek z videopůjčoven který jsem rád viděl. A z Roberta Z Dara nešel kupodivu ani takový strach.

Já, pomsta (2016)

Po viditelných plastikách vyráží Travolta na cestě za pomstou. Zabili mu ženu kterou miloval. Popravdě....... víc by mi do role seděl jeho parták Meloni. Ta jeho bitka v holičství byla sice krátká, ale za to efektní a celkově jsem mu jeho postavu věřil víc. Jinak akce tak akorát, žádný promakaný příběh, ale jen čistá rutinní žánrovka. Herecky to odsejpá a ve své hodině a půl to ani moc nenudí. Snad až na ten začátek.

Asijská spojka (2016)

Tak. Já jsem to na rozdíl od poloviny tupých ubožáků ( kteří hodnotí automaticky odpadem ) viděl. Jako ono....... je to slabé. Ten film je natočený bez špetky zapálení. Jen rutina a nic víc. Někdy nesmyslně navazující scény, jindy až moc zkratkovitě vyprávěné. Seagal má úlohu záporáka. Oběvuje se tu tak nák akorát. V soubojích se předvede jen jednou a spíš střílí a mluví. Ostatní je špatné a nebo bylo vše řečeno :-)

Klíšťata (1993)

Ale jo čoveče. Zapomenutý filmík o smrtících klíštatech, které vypadají opravdu nechutně. Pomalejší rozjezd, ale akční závěr. Gore vypadají parádně a speciální efekty na úrovni.

Ghoul (2015)

Tak. Tady zase záleží. Kolik z vás frajerů to vidělo s pořádným zvukem, samotní a při zhasnutém světlu ? A kolik na to koukalo na notebooku s potichým zvukem a odpoledne když jsou všichni doma ? :D Lidi pokud patříte do druhé skupiny tak jste normální volové kteří nemají právo todle hodnotit.

Linka č. 657 (2015)

Hehe !! Tak máme tady film o tom jak pár lidí musí unést autobus páč se jim vyvrtnul plán. Takže. Velká část děje se odehrává v autobuse. Nechápu tady srovnávání s Nebezpečnou rychlostí. Tam autobus nikdo neunesl. A jo táák. Vlastně je tam autobus tak tam napíšu, že je to vykrádačka Nebezpečné rychlosti. Je to vlastně to samé jako když je v hororu monstrum co chodí po nohách a má masku tak je to inspirace Predátorem. Nebo film o mafiánech si automaticky přirovnám ke Kmotrovi ikdyž to s ním nemá nic společného. No, ale dost rýpání. Film je dobrej. De Niro tomu dává šmrnc a tak trochu hajzlíka si zahrál s chutí. Bautista jako magor dobrý a Morgan výborný. Co možná zamrzí je, že si Bautista pěstně nezalaškoval s hlavním hrdinou nebo s nádhernou Carano. Stopáž je střídmá a utíká i díky tomu, že každá postava má něco do sebe. Je to béčko jak vyšité, ale dobré béčko. Hodně silné tři, ale dávám slabé čtyři................... asi dobré rozpoložení.

Krvavý obchod (2015)

Nebylo to špatné, ale je fakt, že Van Dammovi někdy padaly z pusy neuvěřitelně křečovité fráze. Akce je akorát a nebyla nák extra špatná jak někteří píšou. Ale největší mínus bych viděl v dabingu. Pomeje přehrává ikdyž dabuje, to je maras.