Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Pro mě asi nejzábavnější a nejlepší díl od Declana. Ubraní digitálního gore podle mě jenom prospěla. Vraždění na mě působilo jako by se přitom scénárista ukájel, protože něco takového se jen tak nevidí. Scénář je opět bez mozku, ale to bylo konec konců u všech dílů. Jestli si chce Doug Bradley ( kterej si mimochodem zvojí zápornou roli užívá každým coulem stejně jako starý známý.... mutant vlasatý Three Fingers ) zopakovat roli Pinheda ze série Hellraiser, tak by měl něco dělat ze svou postavou protože pupkatý Pinhead ??? To už by bylo zvěrstvo. Já jsem z filmem zpokojený, dostal jsem co jsem chtěl a dalšímu dílu bych se nebránil, pokud by se teda odehrával ve stylu pětky.

Dokonalá skrýš (2012)

V rámci možností dobrej film. Dolph si roli užívá a jeho komplic na tom není jinak. Film je celkově o něco horší než Panic Room (má taky několikati násobně menší rozpočet) ale nepůsobí tak matně jako třeba Schumacherův Trespass. Nebýt některých klasických klišé a být tam víc surovosti, určitě bych dal i pátou. Ikdyž je tu Lundgren a nebo Faris tak tu rozhodně nečekejte žádnou rvačku, možná tak škádlení.

Ghost Rider 2 (2011)

Inteligenti !!!!! Nevím co proti tomu máte, má to být akční film a je to akční film. Akce je tu dostatek, vlastně se dá říct, že není místo kde by se něco nedělo, Cage je výborný v některých scénách opravdu šílený. Je sice pravda, že styl natočení který je oproti prvnímu dílu (který byl opravdu pravej Hollywood což mu spíše uškodilo) nemusí sednout každému, přece jenom technická stránka, prostředí jsou levnější, ale to nic nemění na tom, že jde o skvělou akční podívanou kterou sem si v kině opravdu užíval. Co se efektů týče jsou o třídu, nebo spíš možná o dvě třídy lepší než v původním dílu. Je to prostě béčko jako řemen což jste snad museli poznat i z traileru, čekali jste snad Schindlerův seznam ? Jenom škoda, že to nebylo nefalšované R, ale i tak jse vidět, že rejžové vymáčkli maximum. Z mojí strany zpokojenost a otevřeně se přiznávám, že mě film bavil at si každý říká co chce.

Inkubus (2011)

Velmi slabé 3 hvězdičky. Robert Englund je pořád neuvěřitelný Satan roli si užívá a je nejlepší postavou celého filmu ovšem jindy dobrý William Forsythe selhal na plné čáře, někdy mi připadal naprosto mimo mísu s takovým výkonem může jít tak akorát do některého dílu High school musical. Scénář měl celkem dobrý potenciál, ale hmmm......... hooooodně nevyužitý. Celkové tehnické provedení nepůsobí zrovna geniálně, ale rozpočet je rozpočet :) Pro nenáročného diváka to může bejt dobrá podívaná, ale spomínaný Traveler byl byl přece jen o třídu lepší.

Barbar Ronal (2011)

Zatraceně tohle mi sedlo jako prdel na hrnec. Tvrdá hudba, vychytané scénky......... nevím co dál napsat. Snad jen, že animace vám může připomínat jeden film o drakovi který se musel vycvičit. Prostě já jsem zpokojenej. Žádnej rocker by si to neměl nechat ujít.

Cyberjack (1995)

Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů s Michaelem. Je to nasáklé béčkovitostí od hlavy až k patě. Má to nadhled, hodně akce a někdy naprosto geniální hlášky od Briona Jamese (Hledáme nákýho Nicka. Nick, Nick...... ve vězení sem šoustal... ale to je blbost to byl Nicol......)

Nelítostná pomsta (1986)

Nevím co si o tom mám myslet, všudy přítomné mikrofony v záběrech, lasery s malovanýmy efekty si snad mohli dovolit maximálně v 60. letech, naštěstí jich tam bylo jenom pár. Někdy až amatérské scény a toporná herecká parta kde dobrých herců je asi 20% a do toho všeho hudba která mě v některých scénách doslova iritovala hloupostí . Důvod proč dávám dvě hvězdy je jednoduchý, Pam Grier to tady sluší a byla jednou z nejlepších postav ve filmu a druhou z lítosti, protože za retardovanost někteří lidi nemůžou.

Zločin v Silicon Valley (1999)

Opravdu nevím, proč dávám tak vysoké hodnocení na film který má logiku v prdel* a TV zpracování, ale možná je to tim Hauerem, ten chlap je prostě dobrej. Navíc u filmu je pohodová atmosféra, akce je tak akorát + jeden zvrat. Na odpolední koukání po obědě jako dělanej. Navíc Hauer tvoří s partnerkou sympatickou dvojici.

Aréna (2011)

Líbí se vám arénovky z 80. let ? Tak tohle vám sedne. Líbí se vám arénovka ve stylu Undisputed ? Tak se tomuhle vyhněte obloukem.

Tygří oči (1986)

Je to dobrý akční film o motorkářském gangu který zabil ženu hlavnímu hrdinovy a ten se vydává na cestu plnou smrti :).