Intim Night (2012) (pořad) odpad!

Ty vole, hoši :D

Bony a klid 2 (2014)

To, že ČSFD je plné kritiků a rádoby znalců se ví už dlouho. To, že řada lidí nemá svůj vlastní názor a film odepíšou ještě dřív než ho viděli protože má nízké hodnocení se ví taky dlouho. Bohužel, takových ubožáků přibývá a přibývá. Já osobně kašlu na názory ostatních, raději si ho udělám sám. A to, že když má film nízké hodnocení a lidi to vidí, bud je to u nich automaticky sračka nebo hledají každou chybu aby mohli dát malé hodnocení. Film rozhodně není špatný, jak se říká. Prachař teda není herec, ten to podle mě táhnul dolů. Ale Skamene a Potměšil společně s Jeníkovou mají být na co hrdí. Podali nejlepší výkony za posledních několik let a hlavně Skamene by mohl být nominován na Českého lva.

Raze (2013)

Tak tady si rejža naložil větší sousto než mohl pozřít. Nápad a potenciál veliký, ale všechno jede tak na půl plynu. Soubojů je tady docela hodně, vlastně se dá říct, že celý film se neděje nic jiného než že se řežou a lámou krásné holky do krve. Jenže souboje jsou dost nezáživné a po čase nudí svou stereotypností, hlavně to nekonečné škrcení..... myslím, že zlomení vazu by bylo rychlejší. Postav je hodně....... film je krátký, většina postav má příběh, jenže právě kvůli toho množství není šance se nák vžít do jejich kůže. Takže jejich role zkončí a vy si řeknete HMMMMM.... OK a za pár minut nevíte kdo to vlastně byl, nebo si na ni vůbec nevzpomenete. Celý film tahá z podprůměru až závěrečná půlhodinka která nabírá na obrátkach a hlavní hrdinka jde proti všem. Ale abych pořád nepeskoval. Zoe je baba každým coulem, není to sice žádná krasavice, ale něco v sobě má......... možná nákou přirozenou drzost, živočišnost a mám jí rád. Na každý její nový film se s radostí podívám. Potěší i hlavní záporačka, vysoká blondýna s dlouhýma nohama a vyzívavým obličejem, ale pozor !!!! Svou roli proradné, drzé mrchy která má všechno na háku a užívá si všechny zvrhlosti zvládla naprosto dokonale a je jednou z nejlepších hereček z filmu. Potěší pár brutálních scének, ale žádné gore nečekejte, tady se hlavně hraje na pěsti. Sečteno podtrženo............... lehký, ale opravdu lehký nadprůměr. Být tam lepší souboje a víc brutálních technik, klidně bych dal i čtvrtou. Film který neurazí, nenadchne a konec jsem teda opravdu nečekal.

Plán útěku (2013)

Plan utěku. Film který snad vypadnul z osmdesátek. Parádní odreagovačka Sranda, akce, napětí. Jak sem už jednou psal. Arnold a Slye mi pomohli přežít dětství, takže je mojí poviností jít do kina na jejich filmy abych jim to aspoň z částí oplatil.

Frankensteinova armáda (2013)

Mě filmy natočené tímhle stylem začínají popravdě celkem štvát. Chápu, je to levnější, ale rozhodně to není vždycky atmosferické. Hodně pekelná vyzáž některých monster se uplně ztrácí díky nepřehlednosti jejich vyzáže. Myslím, že . Found Fotoage tomu celkem dost uškodilo.

Krvavé zúčtování (2013)

No......... rozhodně to není tak špatné jak někteří píšou. Totální dno má Dolph už doufejme za sebou. A přestantě od sebe opisovat ubožáci. Lundgren rozhodně není upozaděný ikdyž se to tak může zdát. Ve filmu je prostě velké množství důležitých postav a každý tam má svou hlavní roli. Co se akce týče tak opravdu mohla být lepší, ale rozhodně mi nepříjde amatérská jak se tu většinou píše. Na Dolpha to má i slušný děj a má to i myšlenku s koncem který sem taky tak nák nečekal :) Já jsem celkem zpokojený, ikdyž pravda je, že sem si ze začátku musel zvykat. Jo a doporučuju titulky, koukat na to bez nich je celkem vražda.

Doktoři z Počátků (2013) (seriál)

Tak schválně :) Kolik z vás vidělo aspon 2 díly v plné stopáži ? Aha......asi stovka. A kolik to hodnotilo podle reklamy a nebo po uvodních titulkách ? Aha takže asi dvě stovky. Lidi proberte se. Ordinace v růžové zahradě je opravdu neuvěřitelná kravina, ale tohle na mě působí docela pěkně navíc to s tou růžovou blitkou nemá vůbec nic společného až na hlavní postavu. Civilní a příjemní herci, klasické prostředí české vesničky. Oddychovka jak vyšitá. Absoultně nechápu o co vám jde.

Metallica: Quebec Magnetic (2012) (koncert)

Od dob Black alba to šlo s Metallicou z kopce a hlavně s Larsem který není schopnej zahrát svoje skladby tak jak mají být !! Někdy to působí opradu ........................ no................. debilně. PS: Doufám, že album Death Magnetic výjde zremastrované, protože ten zvuk je opravdu, ale opravdu příšerně přepálenej a zhuštěnej.

Nevinné lži (2013) (seriál)

Viděl jsem zatím jen třetí díl s Langmajerem............... neuvěřitelná deprese při sledování a po skončení tohodle dílka. Určitě shlédnu celej seriál.

Bůh ti žehnej, Ozzy Osbourne (2011)

Raději si přečtěte knihu JMENUJU SE OZZY je tam všechno co je v tomhle dokumentu plus asi padesát procent navíc.