Hannah Montana (2006) (seriál)

Hannah Montana je tak neuvěřitelně tupý, neherecký, nevtipný seriál který ukázal, že pomyslné filmové dno se může ještě prohloubit. Všichni tam vypadají jako magoři, hříbečky, patky, brýle z šedesátých (to co už tu jednou v modě bylo) a mi budou říkat zrovna takovýhle šamponci, že dlouhé vlasy se nenosí ???? Heh, já jsem aspon v klidu, že nejsem náká cvičená opice a neberu si na sebe to co si bere každej druhej blbec. PS Miely Cyrus je tak odporná držka !

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Když série jako je tahle vyčpívá tak je vhodné ji zakončit, nebo změnit prostředí. A autoři udělali to druhé. Opuštěná nemocnice uprostřed zimní vichřice s vykuchanýmy sněžnýmy skútry nebyl španej nápad, ale nák se vytratilo kouzlo které až do třetího dílu přetrválalo. Gore je klasicky Declen O'Brienovské tzn: Digitální až hrůza a pokud né zrovna hrůzně digitální tak nechutně umělé a nevěrohodné. Jedná se o klasickou vyvraždovačku u které můžu pochválit jen nápad, lesbičky a starého známého blondatého dlouhovlasého mutantíka (znalci už budou vědět). Kumu se líbil třetí díl, tak bude jistě spokojen i s tímhle, protože je přibližně na stejné úrovni.

Hellraiser: Revelations (2011)

Lidi, na rovinu. S rozpočtem 300, 000 by si nevěděl rady ani Nolan (ikdyž ten možná jo, protože určitě bude mít známosti, ale ty Viktor nemá) A proto nesvádím vinu na režiséra, ale na studio, protože nechápu jak je možné, že chlápkovi co točil ucházející pokračování dali suché z nosa ? Takže herci jsou mizerní, ale né uplně. Prostředí je mizerné stejně jako výprava. Gore tam bylo a díky bohu nebylo digitální :) takže se na to dalo dívat, rozhodě bych to nezatracoval úplně. Ikdyž poprvé sem málem taky vyletěl.

Smrt obchodního cestujícího (1985) (TV film)

Nechutně pravdivý příběh o tom, jak to častokrát dopadá ze sny každého člověka. Naprosto geniální výkon Hoffmana a Malkoviche. Škoda, že se toto dílo moc v našich prohnilých TV končinách nevyskytuje, určitě by zasloužilo vybojovat si místo na ČT1 nebo ČT2.

Expozitura (2009) (seriál)

Po prvním dílu za 4.

Barbar Conan (2011)

Akce, akce, akce = čistý béčkový výplach. Nezdálo se mi to zlé, prostě vypnout mozek a nechat se unášet, možná až samoůčelnou brutalitou, chválitebným záporákem a chválitebným skoro až výborným Momoou. PS: Jsem tu jenom já ? Nebo je tu víc lidí kterým to nepřišlo jako remake, ale spíš jen další povídka ? Protože s Conanem od Arnolda to nemělo společného takřka nic, snad jen zabití jeho otce a jeden had. Kdyby se ten film jmenoval jinak, třeba ...... nevím jak, tak by to určitě mělo vyšší hodnocení.

Nájemní zabijáci (2011)

Klasické průměrné béčko z Rumunska. Akce je rozmístěna po celém filmu, ale mohlo ji být víc místo žvanění. Film by celkově bodlo zkrátit o cca 20 minut, kdyby se totiž nesl v duchu závěrečné půlhodiny, nic bych nenamítal. Na žlutý filtr sem si po celou dobu sledování nezvykl, spíš mi to kazilo zážitek. Ručních soubojů tu moc není a když jsou, tak si je moc neužijete, protože netrvají dýl než třičtvrtě minuty, možná ani to ne a mohli být taky natočené líp, ale zase na druhou stranu tragédie to taky není. Adkins se tu zatraceně krotí a Van Damme se tu taky moc nepředvede. Rumunsko je tu vylíčené naprosto klasicky, je špinavé, depresivní prostě chudoba největší. Celkově to jsou akorát velmi slabé 3 hvězdičky a lehké zklamání k tomu.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Tak to je hnus. Kde se vytratil vtip ? Nadhled ? Proč je všechno bráno jakoby strašně vážně ? Dokonce i ty pasti mi připadaly ubohé. Žádné naschvály, žádné vtipné narážky, prostě nic ! Když už mě ani ty pády nebaví, tak je něco špatně, nebo je to tím, že v tom má prsty Nova ?

Rváči (2009)

Prostředí věznice ? Dobré. Rvačky ? Je jich hodně, jsou dobře natočené, ale mohly být lepší. Nejvíc mi vadily chyby, kterých je ve filmu dost a dost, tak například: Jeden chlap má od úderů pěstí zkrvavený celí obličej, v další scéně už má jen pár potůčků krve, po rvačkách nejsou žádné modřiny (né takové které by seděli po ránách které postavy schytali) a takových překlepů je celkem hodně. Hlavní hrdina hraje totálně mimo, potěšila mě ale skoro komparzní rolička Matthiase Huese, kdyby on hrál hlavní roli záporáka, možná, že bych si film užil i víc, ale ten původní není špatnej :)

Záhadná neznámá (2007)

Rozhodně to nepatří k filmům které je vhodné pouštět si jako kulisu, protože u toho musíte do jisté míry uvažovat. Stačí pár minut nepozornosti a ztratíte se na dobrou čtvrthodinku jako já. Lambert předváděl vskutku nadstandartní výkon a roli si místama neskutečně užíval, myslím že na uhrání hlavní role v nákém náročnějším snímku ještě pořád má, ale samozřejmě musí chtít a režisér ho musí vyburcovat. Nečekejte tu žádné přestřelky, krvev, násilí, je tu jen jedna lehká automobilová honička a tuny dialogu které do sebe zapadají. Uspokojivé béčko na jedno zkouknutí.