5 Days of War (2011)

Jestli mi někdo po tomhle filmu řekne, že jsme lidi, tak ho osobně nakopu ! Jsme totiž obyčejné zvířata.

Osamělý vlk McQuade (1983)

Krásná westernová hudba při které musí mít každý fanoušek husí kůži. Je to podle mě jeden z nejlepších Norrisových filmů. Škoda, že Carradine nedostal víc prostoru, jinak jako bitkař se ukázal jako velmi rychlí. Nevím co víc k tomu napsat, všechno už je tu vypsané :) Snad jenom to, že je to jeden z mála filmů které by zasloužili slušný remake, protože nové generaci by se to mohl dost líbit.

Mechanik zabiják (2011)

K tomuhle snad napsat jenom jedno. Krásně zabalený dárek na který sem se těšil jako malé dítě, ale dostal sem jen tunu oblečení.

Krutost podvědomí (2000)

Zvrácenost, úchylnost, nechutnost ................ Ale zatraceně odvážné, kvalitně natočené.

Jazzman (2009)

Jazz je strašně technický a strašně těžký, ale pokud herec bubnuje a jeho pohyby se neshodujou s tím co právě dělá, tak to je školácká chyba. Lajkům to asi nevadí, ale mě jako bubeníkovi to bylo přímo do očí. To je důvod proč sem to ani nedokoukal.

Megapiraňa (2010) (TV film)

Film který odsoudíte v prvních 10 minutách nebo ho dokoukáte do konce a budete kývat hlavou jak neuvěřitelnou odvahu mají Asylum, že něco takového pouštějí do světa. Triky na úrovni počítačové hry z roku 2003, neuvěřitelně špatně zahrané a scénář..... Ehmm? Jaký scénář? No nic. 1* za odvahu a za celkově lehké pobavení. PS: Prosím vás, béčka mají úroven, tohle je céčo.

Vražedný aerobic (1986)

Původně za 3, ale ta skvělá těla mě nutí jít na 4 :)

Kříž (2011)

Rozhodně né tak špatné jak tomu nasvěčuje hodnocení. Někoho může odlákat levnější technická stránka, někdy až nevkusně natočené akční scény, někoho může třeba odlákat logika která tu hraje vedlejší roli, ale jedno vím jistě, je to tak nesmyslné až mě to nák chytlo :) Dany Trejo který je tu uveden v hlavní roli, má asi jednu z nejmenších jaké kdy měl cca 4 vteřiny. Duncan je zde záporák, ale bohužel zůstal nevyužitý, Sizomore to schytal asi nejvíc, jeho postava je naprosto zbytečná a zbytečně natahuje stopáž, možná že ve druhém díle (pokud náký bude) bude hrát asi hlavnější postavu. Jones který opět hraje padoucha a touží po smrtelnosti si roli užívá jako každou kterou kdy měl. Když se tak dívám Zabka je na tom taky dost bídně, když si vzpomenu co všechno umí tak je tu další nevyužitý, ovšem velikým překvapením je zde Jake Busey, na jeho výstupy jsem se těšil jako malí a narážky na to kdo má větší koule mě vcelku pobavily. Takový mix Lovci pokladů a plno dalšího. 45%

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Vyzařuje z toho letní pohoda, sem tam hlášky Zdenka, jeho zpověd, ale hlavne MASO!!!!!!! Takové, že se mi skoro přes obrazovku dostala vůně do nosu. Užitečné rady, žádná vůlgarita, prostě klídek a pohoda :) Po nepěkném pořadu NA NOŽE si u mě Zdenda opět napravil pověst :)

Hon na čarodějnice (2011)

Rozhodně né tak špatné jak někteří píšou. Film má dost syrové prostředí, že se může přebarvičkovaný a umělý Centurion jenom klouzat. Cage mi tu zapadl a nehraje zas tak strašně. Pochvala patří hlavně i Perlmanovi který si svůj part dokonae vychutnal. Konec, to je jiná káva, digitální démon nenahánějící strach, to je průser, ale viděl bych to jako jednu vážnější chybu na kráse, musím pochválit i zvuk, který mi připomínal InterSonické béčkové akční filmy (prostě takový zjemněný). Ale abych pořád nechválil, chyběli mi tu větší zvraty a větší míra brutality (podělané PG-13).