Mafiáni (1990)

Další výborné dílo Martina Scorseseho. Joe Pesciho mám prostě rád, jeho postavu si evidentmě vychutnává, ostatně jako v Casinu. K Robertu De Nirovi snad ani nemám připomínky, stejně tak i k Rayu Liottovi.

Od soumraku do úsvitu 3: Katova dcera (1999)

Poslední díl se odehrává před všemi ostatními tak jak se to už stává pomalu zvykem. První půlka je celkem vo ničem, zato druhá se mi líbila ohodně víc krásné děvy, velké zuby a d'ábelsky Denny Trejo. Ovšem kvalit jedničky to nedosahuje.

Sniper 3 (2004)

Ježíši. Charismatiký Berenger už neměl do čeho píchnout, tak natočil Sniper 3. Hrůza a děs.

Sniper 2 (2002) (TV film)

Po prvním nadupaném díle který se menuje ODSTŘELOVAČ přichází druhý o dost slabší díl.

Teror (1997)

Role psychopata sedí Charliemu dobře. Část filmu jak si poradí s větnamcem nebo čínanem ja nevím, se mi líbila.

Skřet v Las Vegas (1995)

Viděl sem jen tento díl a byl úchvatný. Scény s motorovou pilou, nebo lidsky automat na mince jsou opravdu skvělé. Už, aby naše distribuce zasadila na DVD všechny Skřetovské díly.

Sólo pro klarinety (1998)

Německé drama které se jen tak nevidí. Byl sem překvapen odvážnými scénami které předváděl Gotz George, ale své postavy se zhostil dokoale.

Kafe a cigára (2003)

Nekteré scény jsou dobré jine zase nedobré.

Philadelphia (1993)

Dojemný film s vinikajícím Tomem Hanksem. Scéna jak prožíva operu je opravdu vinikající, konec opravdu dojemný, a celý děj je neskutečně skutečný. Aspon vidím jak umíral Ferddie Mercury.