Muž proti muži (2006)

První půl hodinu uslyšíte Pierce Brosnana jak říká jen auuuu uhhhh ahhhhhh chhhhhhh.... , ale ani se mu nedivím. Proč Chce Liam Nelson dostat Pierce Brosnana se dozvíte až postupem filmu. Vyndávání kulky bylo fajn stejně tak i pastička. Ale jinak konečně film který se odehrává na divokém západě a není to western.

23 (2007)

Kdyby ten film byl o 15 min kratší bylo by to jen dobře.

Pustina (2006)

Takový tipický syrový tryller. Hutná atmosféra celkem dobré gorge efekty a výchytané pasti. Začátek je nudnej, ale tak po 10 minutách už to začíná nabírat na síle.

Americký ninja 3 (1989)

Nejhorší díl z celé ninjovské serie.Hlavní hrdina už není ninja ale spíše karatista!!!!!!!!!!!!! Stejně dám jednu hvězdičku za černocha, ale jinak ani prd!!!!!!!!

Americký ninja 2: Konfrontace (1987)

Nemůžu si pomoct, ale mám pro jedničku a dvojku dost velkou slabost. Je pravda že dvojka už není to co jedníčka, ale je tu víc akce, ikdyž některé sou tak amatérské, že to je až k smíchu, ale to nevadí. O humor je tu taky v pár scénách postaráno.

Americký ninja (1985)

Neuvěřitelně, neškodné tupé Béčko s toporným hlavním hrdinou. Film byse dal povolit už od 10ti let. Jako malý sem na to čučel furt a rád se na to podívám znovu. Žádný super scénář tu není, ale je v tom kouzlo.

Libertin (2004)

Geniální dílo. Johnny Depp se umí vžít do každé role. Dobu která je ve filmu bych opravdu nechtěl zažít, samý sex a chlast, pak sou z toho nemoce a smrt. Proslov na začátku mě dostal, Stranou nezůstává ani John Malkovich, který však moc prostoru nedostal.