Proroctví z temnot (2002)

Netušil sem že Richard Gerne umí natočit i horor, zvlášt tak solidní. Jsem ochoten věřit, že je podle skutečné události, protože se něco takového zaslechl. Místami opravdu dusná atmosféra. Ale závěrečná vrcholná scána s mostem by se spíše hodila do jiné filmu.

Apocalypto (2006)

Nebudu se opakovat, prostě jen řeno VÝBORNÉ. At si kritici říkají co chcou.

6. Batalion (2005)

133 minut nepřetržité nudy.

Země krvavého slunce (2005)

Takže, na každý film se Seagalem se kouknu a tenhle nebyl vijímka. Víc soubojů a vůbec víc akce by tomu filmu jen prospělo. Ale myslím, že v roce 2008 až na jednu vyjímku mají jeho filmy zase nákou tu kvalitu a má našlápnuto na návrat.

xXx (2002)

Amíci z nás udělali uplné debily!

Pavouci 2 (2001) odpad!

Hahaha než přišli nařadu pavouci, byla polovina filmu v tahu. A zbytek taky nestál za to.

Pavouci (2000)

Je to odpudivé, ale musím říct že na dvojku vinikající. Pavouci jsou viditelně přes počítač a efekty, onich se nebudu zmínovat. Přesto je tu pavouků dostatečné množství. To je tak vše.

Stíny minulosti (2006)

Naprosto odpudivé. Bitek je tam málo a hlavně jsou krátké, Seagal trhá trubky ze zdi jako by byly z papíru. Dávám jednu hvezdičku za 1. slušný výbuch. No a když tag nad tím uvažuju tak aspon sou ty bitky sestříháne normálně.

Vnitřní nepřítel (2005)

POZOR!!!!!!!!!!!!! Tento film je u Stevna velkým zlepšením. Má to dobrý děj, má to vtip, akci, všechno co film kategorie B potřebuje. Není to žádný skvost, spíše taková jednohubka s dobrým akčním koncem.

Next (2007)

Achhhh, triky jsou příliš počítčové výbuch bomby to potvrdí stejně tak i klády které padaly na hlavní hrdiny, scénář předvídatelný, ale stejně se tu najde i několik pozitiv třeba útěk z kasína, nebo čistka přístaviště, ale stejně jsem od toho očekával víc. Rozhodně nín romantiky!!!!!