Melancholie (2011)

Film jako takový má fascinující atmosféru, která ale nemusí každému sedět. Ztvárnění konce světa je v tomto filmu neskutečně mrazivé a působivé.

Gattaca (1997)

Viděno po letech a musím říct, že tohle je prostě skvělý film. Napínavé, skvělé herecké výkony, k zamyšlení. Moc se mi líbil hlavně Jude Law.

Star Trek (2009)

Tenhle film oživil fenomén Star Trek!

František je děvkař (2008)

Upozorním hlavně na dialogy. Už dlouho jsem neviděl tak nenásilnou mluvu všech postav a postaviček. Film je pro mě velmi příjemným překvapením na českém filmovém rynku.

Smlouva s ďáblem (2000)

Určitě se z tématu dalo vytěžit více, ale Fraser hraje slušně, hlavně narkobaron se mu moc povedl, a na nádhernou Elizabeth stačí koukat. Nadprůměrná komedie.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Já viděl dva filmy, první půlka je lehce komediální příběh policisty z Londýna, kterého pošlou na venkov. Druhá půlka je akční nářez, ve kterém nechybí zpomalené záběry, efektní jízdy kamerou a aby to nevypadalo jen jako vykrádačky mistra M.Baye, i útok ovocnými zbraněmi! Velmi svěží podívaná, ve které si přijdou na své milovníci filmů.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Rodriguezovi a Tarantinovi moc fandím, pánové umí, ale hvězdičky zadarmo ode mě nedostanou, tohle se nepovedlo. Rodriguez si tady tak dlouho hrál na parodii B filmů, až mezi něma skončil.