Pokojný bojovník (2006)

Tak to byl hodně dobrý film, který mě "hodil" do takové pohody, v které jsem už dlouho nebyl :).

Ponorka (1981)

Realistická ultimítní deprese, kterou už nemusím vidět po druhé. Němci natočili poctu svým hrdinům (hrdinové jsou na obou stranách...) v ponorkách a lépe to vážně udělat nemohli.

Sucker Punch (2011)

Tak to byla dobrá šílenost. Zvláště, když si uvědomím, že mi to doporučila jedna známá :D. Člověk neví první třetinu vůbec co se děje, a když se zdá, že to pochopí, tak je vše naprosto jinak :D. Jsou tam pěkně kýčovité scény, pro které by film někdo mohl hodnotit jako odpad, ale celkově (když se na něj člověk dívá s nadhledem) stojí za to.

Baba na zabití (2003)

Pracuji z domova a jsem se přesně vcítil do problému jednoho z hlavních hrdinů :). Závěr už byl takový chabý, ale téma dobré :).

Duna (1984)

Vizuálně pěkné sci-fi, ale harkonenové na mě byli až příliš hnusní, což mi zkazilo dobrou půlku filmu. Navíc mi celé sci-fi připadalo až příliš nábožensky ulítlé. Nevím, jestli to bylo tím přehráváním herců a nebo samotným námětem (knihu jsem četl), ale bylo toho na mě prostě moc.

Mizerové II (2003)

Při filmu jsem se celkem bavil :) ale někdy zklouzával do pěkného kýče (mnohdy navíc pěkně nechutného). Pokud nehledáte ve filmu nic světoborného a stačí vám zběsilé honičky, střílečky a místy nějaká ta vtipná hláška, tak budete spokojení.

Asterix a Vikingové (2006)

Asterix a Obelix v novém "hávu", který těžil především ze starých, bohužel značně obehraných, vtipů. Navíc do příběhu vpašovali notnou porci romantiky :D. Dívat se na to dalo, i nějakou tu slzičku jsem uronil a samozřejmě se zasmál :).

Paralelní světy (2002) (TV film)

Tak konečně tu máme teorii o tom, jak vzniká velký třesk :) (big bang). Kupodivu je to díky strunám, které nejsou samy, tvoří jakési plochy, které se vlní a když se ty vlny setkají, tak BUM :). Super duper.

Kamarád taky rád (2011)

Po dlouhé době zase dobrá komedie u které jsem se bavil a přitom měla něco do sebe. Po pravdě už mám taky plné zuby té "hry" na lásku, která se nakonec vždy zvrhne a pak hurá dál (ať už to dál znamená vztah a nebo nového partnera). Tato komedie zachytila vztah mezi mužem a ženou romanticky, pragmaticky a zároveň se srandou a to nečekaně hravým způsobem. Bavit se nebude snad jen puritán :). Nezbývá, než z celých plic zařvat, že i pragmatici mají srdce :)!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Geniální :) ! Úžasné postavy od geeků, až po Penny, která je k zulíbání :). Navíc pro mě seriál dostal novou dimenzi, když jsem si uvědomil, že rozumím všem těm vědeckým "kecům" a tak je vlastně tak trochu i o mě :) HAHA!