Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)

Seriál pěkný - žádná nuda, samá akce, ale abych ho plně pochopil bych musel být Rus. Prostě je celý prošpikovaný takovým tím typickým ruským humorem, pózami :) atd. ale nic proti tomu, aspoň člověk zase pozná jinou mentalitu :).

Polygamie (2009)

Tak tenhle film má něco do sebe, je pořádně ujetý a mám opravdu rád hlavního herce, připomněl mi opět film Kontroll.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dívat se na to dalo, vtáhlo mě to do děje, ale samotný děj je prostě hnus. Pokud se vám líbí podřezávání krků, incest, upalování zaživa, nalévání rozžhaveného kovu na hlavu a usekávání různých částí těla, tak si přijdete na své. Dobře provedený hnus, z kterého mám špatnou náladu. Násilí dobrý příběh nenahradí :(... Z tohodle seriálu mám bohužel pocit, že sex tu funguje jako pornografie (a to mám porno rád...) a násilí je rovněž prvoplánové, takže za mě palec dolů :(.

Falling Skies (2011) (seriál)

Příliš depresivní a nezajímavé.

Hranaři (2011) odpad!

Opět se ukazuje, že ponurá kamera nezachrání špatný scénář :(. Obrovská nuda, nedodíval jsem se ani do konce. Příběh mě vůbec neudržel :(. Tohle není ani Bčko.

Tajemství (2006)

Něco na tom bude - uvědomit si cíl svého života. To, co chci udělat, čím chci být atd. Ale the Secret je až příliš manipulativní a jednostranný, než abych ho doporučil ostatním jako dobrý film. K poznání tohoto "tajemství" stačí každému si pořídit lepší diář, kde si stanovíte své priority...

Česká RAPublika (2008)

O českém rapu, moc se mi to nelíbilo, ale někteří malí rapeři byli skvělí :)!

Lov na boháče (2006)

Ten moment, kdy člověk zjistí, že někoho miluje je opravdu pěkný :). Dobrý film, sice do geniality mu něco chybí, ale rád jsem se na něj podíval.

Mistrovský plán (2011)

Taková miloučká ptákovinka :D, ale díval jsem se na to opravdu rád :D, i když žádné překvapení se nestalo...