Cesta do fantazie (2001)

Nádherná pohádka, přesně nad takovými věci se člověku zastaví srdce a v zpomaleném času si vychutná příběh, který je tak krásně dětinsky naivní :). Jak, to jsem si to užil!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Nastavovaná kašička, už po dnu člověk neví, proč se na to vlastně díval. Celý příběh je poměrně nelogický, chaotický a postavený na obdivu "převelikých" schopností jedné super x-menky. Není o co stát, bohuže :(, je to Bčko...

Poslední loupež (2001)

Dvojité a trojité podrazy dotáhnuté do naprosté dokonalosti. :) Tak tenhle film se mi opravdu hodně líbil :).

Nauka o snech (2006)

Zajímavě "ujetý" příběh o tom, když má někdo raději sny, než realitu. Pokud rádi spíte, užíváte si své sny :), tak doporučuji shlédnout :).

The Pet (2006)

The Pet osloví určitě příznivce BDSM (speciálně těch, kteří mají rádi lidská "zvířátka"). Jinak je to ale prachsprosté Bčko. Příběh je poměrně nudný, natahaný a co mě šíleně vadilo byly přemlouvané dialogy a pózy, které jako by někdo vystřihl z pornofilmu. Sekretářka, to byl film, tohle je nuda. Doporučuji jen těm, kteří ze sebe chtějí udělat zvířátko, ostatní se podívejte raději na sekretářku (ta je zase o submisi, dominanci, sadismu a sebepoškozování)

Terra Nova (2011) (seriál)

Trochu moc romantiky, ale jinak jsem celý seriál "zhltnul" na dvě posezení :).

Experiment kolonie (2009) (pořad)

Tak tohle se mi hodně líbilo :). Člověk se mnohému naučil a emoce "stříkaly". Dobrá série.

Super High Me (2007)

Čekal jsem "konkurenci" k Super Size Me. Ani nevím, proč jsem se na film dodíval. Jeho hlavního představitele je mi teď upřímně líto. Jediné co bylo na snímku zajímavé byly jeho improvizace a nějaké věci kolem prodeje marihuany. Celkem hodně slabé :(.

Zákon gangu (2002)

Mám z filmu smíšené pocity. Na jednu stranu celkem věrně zachycuje život dealera, který to vlastně ani dělat nechtěl ale na druhou je mi z něho prostě tak nějak smutno (ale to je spíš dáno tématem).