Simpsonovi (1989) (seriál)

Nikdy nebudu starý na to, abych nemohl koukat na Simpsonovi..

Kniha přežití (2010)

Čekal jsem teda větší nářez, když jsem viděl rozpočet. Smysl žádný, akce stylu jsem badass, všechny vás zbiju (a opravdu se tak stane), hudba ehm ehm, po stránce efektů všade vidím greenscreen, napětí ehm ehm a zbytek už asi víte, jak bych popsal. Takže mě jen napadá otázka, kam zmizelo těch 80mega dollarů..?

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Zlatý střed. Není špatné, ale ani nic světoborného. Našel jsem tam vtipné scénky, ale taky byly pasáže, u kterých jsem usínal. SPOILER! Musím pochválit, že konec nebyl jako u většiny "slaďáren" dobrý, ale ta záchrana se prostě nenašla. Fajn zpestření :)

Psí ostrov (2018)

Na to, že je tenhle snímek o psech, tak jsem neslyšel ani jedno štěknutí. Čekal jsem Andersonovu piplavou prácičku, které jsem se také dočkal a roztomilost všech pejsků přesahovala mé očekávání.. Hudebně se Wes pořád drží své originality, kterou jsem okusil v Grandhotelu Budapešť. Jemný, ale zároveň jedinečný "soundtrack", který se úžasně hodil k animaci a místu, ve kterém se příběh odehrává. Což mi připomíná ještě jednu věc a za tu chci Andersona velice pochválit. Možná to byla inspirace z Hachika nebo nějakého podobného psího filmu, ale výborně vybraná destinace, jelikož Japonci mají k psům nejblíže, a to nejen z hlediska potravy... /kino 2018/

To (2017)

Tak tohle se Andymu Muschiettimu vážně povedlo. Natočit tak skvělý horor podle Kingovy předlohy, to dá práci. Teď letí osmdesátky jako Stranger Things, s obludami z jiných vesmírů, takže tohle skvěle zapadlo. Výborné výkony herců, na které dlouhou dobu nezapomenu.. Film bych teda nepovažoval tolik za horor, protože jsem u některých scén umíral smíchy, ale scény s klaunem (hlavně pokud jste neviděli původní film) byly vážně děsivé. Dost dobře zpracované a odvážné byly také scény v létě, za které musím pochválit, jelikož většina hororů zakládá na temné atmosféře a vykouknutí ducha ze tmy. Také musím pochválit části, kdy se Bill s Beverly, byť jen na chvíli, snaží říct, co mají na srdci a tyhle části jsou prostě jedny z nejlepších z celého filmu. Z hororového hlediska to tak strašidelné nebylo, jelikož to zakládá hodně na hudbě, což je celkem škoda. Myslím, že by se s obrazem dalo vyhrát ještě trošku více. I přes to dávám tomuto filmu výborných 90%. /Viděno v kině/

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Čekal jsem film s nejvíce CGI efektů a taky jsem se ho dočkal. Moc sice hry nehraju, ale Spielberg se toho skvěle ujmul, takže každou postavu, co jsem neznal, tak byla v mžiku představena, takže můžu vřele doporučit i lidem, kteří počítačovým hrám tolik nerozumí.. Výborní herci, hlavně se mi líbila Olivia Cooke, jelikož mi ta herečka přijde prostě strašně roztomilá a přiznejme si to, kdo z dnešních teenagerů nemá rád holky gamerky. V podobném smyslu mě také překvapila Aech ( Lena Waithe), u které jsem chvíli váhal, jestli je to holka nebo kluk, přeci jenom nehrála v moc známých filmech/seriálech. Každopádně celkově je to v některých chvílích i vtipný, dobrodružný film, který mohu jen doporučit! Ode mne získává zasloužených 82%. /kino2018/

Víkend u Bernieho (1989)

Celkem sranda, komedie sice nejsou můj šálek kávy, ale tohle nebylo zas tak špatný.

Bulšit (2001)

Dávám jednu hvězdu za to, že to bylo na začátku celkem vtipný. Ale celkově ten film působí jako bulšit. Klasická americká sračka, kterou vyplodili jako kopii dalších tisíce otřepaných "filmů", pokud se tomu tak vůbec říká...

RRRrrrr !!! (2004)

Kurva tohle je vážně boží komedie! Viděl jsem ten film už tak 10x, ale pořád se u toho směju.. Výborná tupá komedie!