Pelé: Zrození legendy (2016)

Je to hezký, dojemný, má to happy end a Pelé je prostě nejlepší. Jen je škoda, že pro účel většího dramatu se scénáristi nebáli přikrášlovat skutečnost. Nechápu třeba, proč tam nebyl zápas čtvrtfinále proti Walesu, který skončil 1-0 a jediný gól zápasu vstřelil právě Pelé. Samotné finále pak sráží fakt, že Brazílie šla do šaten ve skutečnosti už ve vedení 2-1.

Městečko Záhad (2012) (seriál)

zacina jako hezky, ale nikterak extra zajimavy/zabavny animak, ale ten pribeh je fakt strasne dobre napsanej a nemyslim si, ze nekdo kdo dokoukal prvni serii nedokoukal druhou.

Kick-Ass 2 (2013)

Hrozna blbost. Ale Chloe jako vzdy zachranuje tri hvezdy.

Avengers: Endgame (2019)

chtěl jsem tenhle film nenávidět, fakt chtěl...

Rozčarování (2018) (seriál)

Vezmete Futuramu, vystrihejte vsechno sci-fi a nahradte ho fantasy. Tadaaa mate Disenchantment. Ne vazne, je az otravny jak jsou vsechny postavy prevedeny 1:1 z futuramy. Jakoze fakt vsechny Kdykoliv se objevi nejaka nova postava, tak jsem si k ni hned priradil postavu z Futuramy. Nic novyho slunce, jen to samy pretreny jinou barvou.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Obraz scenaristicke bidy a hereckeho utrpeni.

Vyřešeno (2018) (pořad)

Pokud mate radi humor Jimmyho Carra, tak je to jasna volba.

Partička (2011) (pořad)

Na poměry české tvorby je to nadstandard. Ano samozřejmě, převzatý formát a bla bla bla, ale upřímně je to pořad, který mě neuráží a pro ústřední kvarteto mam trochu slabost. Jasně, samozřejmě jsou tam momenty, kdy cringe dosahuje kritickych hodnot, ale neni jich moc a hlavně je vidět, že je to baví.

Hospoda (1996) (seriál)

V hospodě sedí doktor, právník, závozník a kotelník a povídají si. Jo to je celý. Je to o ničem? Ano. Je to svým způsobem geniální? Ano.