Lucifer - Série 3 (2017) (série)

Prvni pulka serie je vlaznejsi, moc se nedeje, od dilu Sinnerman se serial rozjede, aby pak zpomalil. Dil City of Angels byl naprosto zbytecnej a divnej, ale posledni dva dily byly rozhodne jedny z nejlepsich.

Avengers: Infinity War (2018)

A cenu za overhyped trash of the year ziskava... Ne vazne, nechapu hodnoceni, ve filmu se v podstate nic nedeje, krom toho, ze spousty postav, co znate z jinych filmu se snazi jakoze strazit nejaky kameny, aby se pak rozhodli, ze vlastne ne, ze je to vlastne ok a ze to vyresi nekdo jinej. Pulka postav se chova naprosto iracionalne a spoustu veci tam nedava zadnej smysl, nicmene diky dramatickymu (povedenymu) strihu a davkovani akce si toho clovek dost mozna nevsimne, pokud na to nedava pozor. Jeden z nejhorsich Marvel filmu, kterej nedava smysl a navic, pokud pokracovani dopadne tak jak vsichni cekaj, tak bude prvni film vlastne uplne a naprosto zbytecnej.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Pokud díl napsal Alan Alda - přeskočit.

RRRrrrr !!! (2004)

Je to ujetý, ale některý hlášky jsou (alespoň pro mě) nesmrtelný. Tenhle film vás buď absolutně nadchne nebo absolutně znechutí.

Mentalista (2008) (seriál)

Hra na kočku a myš, kde se role velmi nepravidelně mění a střídají. Seriál jsem nadšeně sledoval až do vyvrcholení, které přišlo až překvapivě brzy. Bylo poněkud nápadně vidět, že tvůrci zkusili, zda by seriál fungoval dál bez Red Johna. Ne, nefunguje.

Kačeří příběhy (2017) (seriál)

Když jsem se dozvěděl, že je venku pár dílu nových Kačeřích příběhů, tak jsem se zalekl a rozhodl se předstírat, že se to nestalo... Nakonec jsem po nátlaku pustil první díl. A byl jsem naprosto nadšen. Tri spratci jsou naprosto perfektní a rozhovor v prvním díle mezi jedním z nich a Kačkou na lodi mě dostal do kolen. První díl naprosto fenomální, další díly už jsou malinko slabší, ale pořád je to velká paráda.

Westworld (2016) (seriál)

Dlouho jsem váhal jestli 4 nebo 5 * - nicméně finální epizoda byla tak epická a vrhla úplně nový světlo na všechny předchozí epizody, že se na něj budu muset určitě ještě někdy podívat.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série je naprosto fenomální a hraničí s dokonalostí. Skvěle napsané (a hlavně zahrané) vedlejší postavy. Druhá série je ještě docela fajn a pořád to má spád a víceméně to dává to smysl (i když jsou tam místy úlety). Třetí série je naprosto retardovanej bullshit a absolutně nedává smysl. tl;dr - podívejte se na první série, pokud budete chtít vědět "co bylo dál" podívejte se na druhou a pak seriál opusťte.