Žralokonádo (2013) (TV film)

Za střízliva bych na tenhle film opravdu koukat nechtěl, ale když se vrátite domu z párty, tak je to ideální film na "afterparty".

Sebevražedný oddíl (2016)

Velkej potenciál, Jared Leto a jeho nové pojetí Jokera, které by mělo mít daleko blíž originálu, Margot Robbie jako Harley Quinn, Will Smith jako Deadshot. Velké očekávání, ještě větší zklamání. Jednu hvězdičku filmu dávám jen za Margot Robbie, která byla jediný světlý bod celé víc jak 2 hodiny dlouhé stopáže.

The Big Fat Quiz of the Year (2004) (pořad)

Moc tomu nerozumím, nejde o vůbec nic světobornýho - 6 celeBrit (ohoho) / hostů sedí ve studiu a Jimmy Carr jim dává otázky z předem daného období. Format, ktery i u nas dobre zname. Zasadni rozdil je v tom, ze tohle je opravdu zabava. Jako vetsina komentujicich i ja jsem vyzobaval dily, kde se mi nejvic libilo obsazeni (ehm ehm ehm Richard Ayoade ehm ehm ehm), ale vcera jsem narazil na dil, kde vedle sebe v jednom tymu sedi Russell Brand a Noel Fielding a to jsem chytal skoro az hystericky zachvaty smichu a chvilema se dusil. Rozhodne bych doporucil vsem - pokud vam obsazeni nesedne, tak zkuste jiny dil.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Moc se toho neděje a co se děje nedává vlastně zas tolik smysl... přesto se na to moc hezky kouká. Výtku bych měl k závěrečnému odhalení, které by si zasloužilo trochu osvětlit, protože ani po závěrečných titulkách nechápu motivaci ani plán hlavního padoucha a co vlastně šlo, navíc jsem se u závěrečného souboje poprvé začal během filmu nudit, protože působí lehce nastavovaně. Což je ale trochu problém všech akčních scén tohoto filmu. Závěrečný happy end byl roztomile klišoidní, ale vzhledem k tomu, že se jedná o rodinný film, tak to filmu bez řečí odpustím. Za mě film těsně před půlkou cesty mezi 3 a 4 hvězdami.