Tvář teroru (2004)

Kolega Steven Senegal má zřejmě konkurenci... Hvězda za ty kozy, co se tam občas mihly...

Boarding School (2018) odpad!

Tento film je stejně zbytečný asi jako makové lízatko. Zavřít pod jednu střechu sedm retardů: dvanáctiletého hnusáka, jež má sklony k análnímu drancování a libuje si v hadrách po své zdechlé babce, stejně starou buchtu, která by si to nejraději rozdala s již zmiňovanou transkou, tlustého posrávače, pyromana, dlaždiče a indiánské dvojčata, jejichž rodiče jsou ovšem albíni, takže mamka asi nebude zrovna vzorem věrnosti. Toto vše do kupy nemůže dopadnout jinak, než totálním výbuchem a nazvat to hororem je hanobení tak krásného žánru. Takže jedním slovem - sračka - 5%.

Hibernatus (1969)

Nesmrtelná klasika...

Astronautova žena (1999)

Výborný námět a i obsazení hlavní dvojice dobře zvolené - hlavně pak Charlize Theron kolem sebe vyzařovala neodolatelnou erektivní auru. Nicméně toto bylo vše, co film může nabídnout. Po slibném začátku následují zbytečné dialogy, chybí tomu napětí, prostě režije absolutně selhala. Škoda, mělo to na víc...

Poslední semestr (2018)

Filmy o nemocných a umírajících lidech nenávidím pro jejich sklon k citovému vydírání diváka. Ale profesor si zakládá na takovém množství černého humoru, že si mě nejenom získal, ale dokonce doma navodil takovou tu melancholickou atmosféru, která vydržela bez zbytečného patosu až do konce (pravda, ten přišel náhle a zbytečně rychle). Navíc vše podtrhuje více než přesvědčivý herecký výkon Johnna z depa, který mi opět po pár přešlapech dokázal, že je to pan herec - 80% a můžu doporučit.

Temné stíny (2012)

Solidní pohádka okořeněná pěkně nemravnou kancelářskou dupačkou. Pokud všechny čarodějky napříč historií vypadaly stejně sexy jako Eva Green, je pak jasné proč si panicové a věční masturbátoři v řadách inkvizice tak zakládali na grilování - holt každý si mindrák léčí jinak... Johnny z depa byl opět zábavný, atmosféra byla slušná a za snězené hipíky tomu prostě trojec dát musím.

Joker (2019)

Drazí spoluobčané, hledá se mírně deformovaný, ejakulátem potřísněný a za všek okolností napudrovaný smíšek - až ho najdete, tak z něho udělejte nejlépe starostu. Film je klasická ukázka úpadku společnosti, je natočen bravůrně a prakticky se mu nedá co vytknout, jenže... Já si prostě nemůžu pomoc, ale i přes neuvěřitelně dokonalý herecký výkon Phoenixe zůstanu věrný Jokerovi v podání legendárního Ledgera. To je vlastně i jediná výtka, kterou k tomuto sebejistému kousku mám, atmosféra byla tak dokonale syrová a deprimující, jenže... Ve mě to prostě patřičné emoce nevyvolalo a proto hodnotím nového Jokera jako mírně nadprůměrného šílence - 65%.

Vzkříšení démona (2015)

Na Olivii se bezesporu dobře kouká, ale takto neforemně natočený „horor” by nezachránila ani kdyby ho celý odehrála jen v tangách - 30%.

6 underground: Tajné operace (2019)

Nechápu tak nízké hodnocení. Tato petelice měla prakticky vše, co by pohodová akční komedie měla mít... Jednoduchý námět, skvělý scénář, herecky zvládnuté na jedničku a hudba - perfektní výběr, který každé scéně dodával pěkně plný koule... Hned úvodní honička nemá obdoby a to, jak vše doplňuje kvalitní humor?? Fakt jsem nechápal, bavilo mě to a rozhodně se tento kousek zapíše do mého povědomí více, než nějaký G. I. Joe, kterému se 6 underground nejenom podobá, ale pěkně mu natrhl jeho infantilní anální věnec - 80%.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Sledovanost je důležitá a ano, tento nekompromisní druh cestománie by určitě aspoň jako pilotní projekt trhat rekordy mohl... První hvězda za nápad, druhá patří nádhernému prostření tropického ostrova, třetí mrsknu extrémně napumpované mašině v roli sympatického hlavního klaďase a poslední patří neméně sympatickému záporákovi, který byl správně slizskej i úchylnej zároveň. Nemůžu si pomoc, ale tento akčňák zaměřený na problém recidivy se mi prostě zamlouvá - 75%.