Slané pohádky - Prkýnkové želvy (1983) (epizoda)

Na této pohádce je zajímavé vynalézavost režisérů. Vzít si necky, dát si je na záda a říkat že jsou prkýnkové želvy. Toto by mě nenapadlo ani ve snu. Ovšem herecký výkon Jiřího Císlera byl vynikajicí.

Případ pro zvláštní skupinu (1989) (seriál)

Pro mě je to nejlepší kriminální seriál od roku 1980. Některé díly i dobře pobaví, ovšem typická věta z toho to filmu zní: "VÝBORNÝ NÁPAD, ZVLÁŠTNÍ SKUPINA".

Kopyto (1981)

Skvělá komedie s exceletními herci: Richard,Depardieur. Ovšem musím sem také podotknout některé výborné scény: nafukující se Perrin a řvaví pacien.

Větrná hora (1955)

Film poplatný době. Dobová představa o dobrodružné příběhu ze současnosti. Tento snímek patří však k dílům zdařilým, který je obsazen velkými hereckými osobnostmi. Staršími i tehdy začínajícími.

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Tento seriál o historii kriminalistiky se natáčel ve třech etapách. Považuji jej za jeden z nejlepších v naší (tento je vyráběn v kopodukci) tvorbě.

Kostka (1997)

Nechtěl bych být v kůži ani jednoho z nich. Rozhodně netrpím klaustrofobií, ale být zavřený v takovém monstru jakým je kostka v tomhle filmu, tak se snad radši nechám prachem vláčet, kyselinou máčet nadohněm nahřívat a kouřem podkuřova.

Paní Piperová zasahuje (1999) (TV film)

Určitě se mezi námi najdou tací, kteří si rádi podílejí na vyšetřování případů. Ovšem tento případ se mi prvně zdál neřešitelný a pak jsem si uvědomil že bych na to ani nepřišel. Předvádění Jiřiny Bohdalové před manželkou nezemřelého pana šéfa to bylo vinikající.

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Nejlepší česká loutková pohádka o včelách. Zde také excelovali písničky, postavy, dabéři.