• Thriller

Vem si mou duši (2010)

Tak jako horrorová komedie je to dobrý, zasmál sem se. Ale jako horror už moc ne. Vraždy byly fakt takový nijaký. Víc to funguje jako komedie. Jinak špatný to nebylo, nenudil sem se takže hodnotim 2 + 1 hvězdu za ty vtipný scény.

Slunovrat (2019) odpad!

Jako sorry ale nechápu že toto má tak vysoký hodnocení. Tak nudnej "horror" sem už hodně dlouho neviděl. Už ty nudný rozhovory na začátku mě nudily, řikal sem si: "Jo má to dvě hodiny tak se to snad ještě rozjede". Ne, nerozjelo. Pak ty skoky ze skály "Jooo že by už?" Ne, to byla snad jediná dobrá scéna z celýho filmu. Ještě ke všemu dvě hodiny sledovat histerickou nesimpatickou dilinu a k tomu pak ještě ty vygumovaný dementy ze sekty, trapný. Já tam bejt tak se jim směju protože takovýhle ovečky nechápu, lidi sou strašně snadno ovlivnitelný. No prostě sem se nudil od začátku do konce DVĚ HODINY!

Aftershock (2012)

Tak toto bylo hustý! První půlku sem se tlemil až sem si řikal "to že je horror?", nejvíc mě rosekala scéna jak si na hajzlíkách fotí koule před tim cizim týpkem :D no to sem se tlemil hodně dlouho :D, No a druhá půlka hustej masakr, překvapilo mě pořadí ve kterém umírali (což je dobře, nemám rád když už na začátku vim kdo přežije), no a sem rád že poslední kdo přežil byla aspoň holka která mi sedla jako jediná :) Takže sem byl velice spokojenej a musim prostě dát plnej počet

Don't Hang Up (2016)

Tak toto byl zas po několika přiblblých "hororech", který sem zkouknul, naprostá pecka. Až dokonce sem netušil kdo je ten záhadný volající, pořád sem si řikal, dělá si z nich někdo jenom prdel nebo je to celý opravdu? No a konec? Drsný, doporučuju, nenudil sem se ani minutu a tak to má být.

The Hole in the Ground (2019)

No, nevim. Mě to přišlo celý nějaký nudný. Celou dobu sem čekal kdy už vleze do tý díry a když už tam konečně vlezla tak jakože cože? Moc dlouho tam teda nebyla a ani sem vlastně nepochopil co to mělo celý znamenat. Škoda, možná kdyby to aspoň nebylo tak nudný, tak by to byl celkem dobrej film, ale jako horor teda moc ne.

The Tunnel (2011)

Jako bavilo mě to, mám tenhle styl horrorů rád, ale ten konec mi přišel moc rychlej a nedokončenej což je škoda. Jinak hodnotím půl na půl, kdyby ten konec nebyl tak uspěchanej tak dám ai víc.

7500 (2014)

Tak to byl totální psycho (ú)let! Původní film sem neviděl, takže nemůžu porovnat, ale za mě super film. Z toho konce sem dostal husí kůži, což se mi stává fakt minimálně. Viděl sem už tolik hororů že mě už máloco uspokojí, ale toto mě zas po dlouhý době nakoplo. Od začátku sem byl nadšenej a pořád sem se modlil aby se to pak nepokazilo a naštěstí ne. Bomba. Nevim co ostatním vadilo na hercích, podle mě prostě nemůžou být v takovým počtu lidí ve filmu všichni načančaní a simpatický. Mě teda sedli všici. Prostě sem musel dát plnej počet hvězd.

Howl (2015)

Jako začátek super, ale kdybych věděl že tam budou vlkodlaci tak bych si to nepustil. Vlkodlaci a upíři už jsou podle mě trapní a nebaví mě. Škoda, mohlo to bejt jinak lepší.