Člověk bez osudu (2005)

Pefektně vizuálně zpracováno, velmi silný příběh... Sestříhat pár scén a zkrátit velmi dlouho stopáž a věcí na vytknutí by bylo opravdu málo.

No Time for Nuts (2006)

Veverku opravdu nemusím, ale i tak zasloužené 4 hvězdy... Ikdyž to bylo o chloupek horší jak Gone Nutty.

Scratovo dobrodružství (2002)

Veverka mi nikdy moc neseděla, ale pravdou zůstává, že tenhle krátký filmeček je opravdu vtipný a překonává všechny výstupy Veverky v Době ledové. Ale Pixar je prostě lepší.. :D

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Průměrná komedie, která v našich končinách bude asi nedoceněna (kvůli častým narážkách na Nascar). Ale i tak dokáže pobavit, tedy pokud vám nevadí častější užití vulgárnějších výrazů a sexistických vtípků.

Děsnej dupák (2009)

Rozhodně jedna z lepších parodií v poslední době, ale stále velmi podprůměrná. Nedokáže se vyhnout laciným a tím pádem velmi trapným vtípků, čímž se sama shazuje.

Když utichly trumpety (1998) (TV film)

Příjemný avšak průměrný film z druhé světové války. Asi jeho největší mínusy jsou ve zvuku a příběhu, který postrádá gradaci a jen tak zvolna plyne až do konce. Na TV produkci však velmi dobrý počin.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Parodie, která vás dokáže pobavit a hlavně není trapná, ale má bohužel až příliš hluchých míst.

Katyň (2007)

Silné téma, které však celkově nevyzní tak, jak by mělo. Vše působí tak nějak až příliš profesorsky a přišlo mi, že ve filmu zcela chybí nějaký ten prvek, který by hrál na emocionální stránku diváka. Katyň je tedy velmi dobrý historický film,ale nic víc, což je opravdu škoda.

Duna (1984)

Jako fanouška knihy je pro mě film docela zklamáním. Má sice velmi dobrou atmosféru, ale prostě... ve filmu chybí tolik věcí, ale některé momenty naopak zdůrazňuje, bohužel se jedná o momenty z pohledu příběhu zbytečné (jak už tu myslím někdo psal) a to podstatné je řečeno pouze zkratkovitě. Navíc mi přišel film pro neznalce knihy až příliš zmatený.

Stáhni mě do pekla (2009)

Hodně slabé 4 hvězdy. Ono film to není špatný, ale asi jsem čekal poněkud víc. Vadily mi dle mě zbytečné hrátky s přibližováním a oddalováním se kamery, detailní záběry na každou druhou blbost a musím říci, že i dávky "slizu" mohlo být méně, vždyť každých pět minut dostal někdo pořádnou dávku do obličeje. Ale i přes tohle všechno tento snímek do sebe něco měl, měl atmosféru, ikdyž i ta místy silně pokulhávala a dokázal i pobavit. Jen mě mrzí ten konec, který byl předvídatelný už asi cca 20 minut před koncem.