Burn-E: Světlo galaxie (2008)

Pro mě roztomilé a zábavné. Ale tak co jiného můžu čekat od Pixaru, že? :-)

Bruno (2009)

Jak byl Borat zábavný, tak je Bruno přehnaný a místy velmi nechutný (a to říkám i přesto, že jsem otrlý divák). Borat se snažil celou dobu vypadat jako dokument a tomu bylo i vše podřízeno. Bruno je však něco mezi, chvíli se tváří jako dokument o Brunovi, chvíli jako špatný pokus o film a výsledek? Něco mezitím. Pár scénám se opravdu zasmějete, u některých budete jen nechápavě civět na obrazovku. Holt Sacha Baron Cohen to dle mě třošicku přehnal.

Gothika (2003)

Kassovitze zřejmě baví točit takovéto mysteriozní filmy a své kvality už dokázal u Purpurových řek. Avšak Gothika pro mě vyznívá poněkud prázdně. Po uspávajícím začátku se film rozjíždí a kdyby udržel své tempo, tak by jistě vystoupil z šedi průměru, avšak vše je pohřbeno alespoň pro mě špatným koncem.

Mimic (1997)

Poměrně solidní horor se slabším scénářem (jak už u tohoto žánru bývá bohužel zvykem), avšak perfektní režií, která zvyšuje kvalitu snímku nejméně o jednu třídu, ale samozřejmě vše zachránit nedokáže.

Horší než smrt (2007)

Místy velmi zvrácená podívaná, která si však vždy zachovává tvář. Perfektní britský suchý humor vyšperkovaný pár pilulkami LSD. Navíc příjemné herecké obsazení, kdy vlastně každého herce znáte, ikdyž vůbec nevíte v čem hrál :-D

Jízdenka do vesmíru (2006)

Laciná komedie, která vám své ambice (tedy spíš to, že žádné ambice nemá) prozradí hned na začátku. Možná proto ani nemůže urazit a dokonce i někdy pobaví.

The Crypt (2009) odpad!

Tak trapné až to NENÍ ani zábavné. Herecké výkony nula, příběh nula, zpracování nula... proč jsem se jen na to díval?

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Třošku teď doháním, co bych měl dohnat. A Terminator mezi to určitě patří, protože se jedná o jeden z nejlepšícj akčních filmů.

Apokalypsa (1979)

FIlm o válce, šílenství a zvrácenosti. Silně protiválečné dílo (a také protiamerické) je snad povinností pro každého diváka. Nebudu se zde rozepisovat o "filozofické" podtextu Apokalypsy, který stejně nejde pořádně popsat - abyste pochopili tak musíte film vidět. Perfektní kamera, výborná hudba!