Skandály ze života zvířat (2008)

Jak píšu u každé druhé komedie: "pár vtipných scén nezachrání celý film." A to platí i pro tento snímek. Bohužel? Bohudík? Ono to je v podstatě jedno... ;)

Gamer (2009)

No tady bych řekl, že tenhle film měl opravdový potenciál. Nová a neotřelá vize blízké budoucnosti nabízela tolik možností, ať už v oblasti dějové, tak už vizuálně. Ale ani jedno se příliš nepovedlo. Dějově je to tragedie a vizuálně, mno, někde to vypadá perfektně, jsou vidět nové nápady a snaha o neotřelé provedení. Ovšem v konečném důsledku je to spíše na škodu, neboť je cítit až přílišná snaha vyplodit něco nového, a snad i proto není nic dotaženo do konce. NAkonec to zachraňuje Butlerovo charisma a Hall se také předvedl (od "hodného" Dextera došel poměrně daleko :)

Zevlovat a prudit (2009)

Laciná americká komedie plná klišé a kýčovitosti. Ono se to moc nehodí ani na oddych, protože je to místy tak nudné až běda.

Tormented (2009)

Britská hororová komedie je přesně ten styl, který se mi v poslední době opravdu líbí. Bohužel tento snímek byl pro mě spíše utrpením. Neříkám, že je vyloženě špatný, ale já tak nějak celou dobu čekal něco víc. Pár vtipných scén tu je, občas nějaká ta povedená vražda, ale nic převratného. Velmi slabý průměr.

Normal (2009)

Snímek, který vás uchvátí svoují vizuální stránkou. Škoda toho poměrně plytkého děje a určité "prázdnoty" hlavních postav. Přesto na mě snímek zapůsobil a některé scény byly opravdu dokonalé. Jedná se hlavně o scény ve věznici, kdy Milan Knažko popisuje svůj příběh - má to atmosféru, perfektní kameru a to charisma. Jak už jsem psal, škoda jen, že to takto není i ve zbytku filmu...

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Eh, takové rozporuplné dílko. To vám teda řeknu. Musím říct, že ten námět je poměrně zajimavý. Docela mi ten styl, kterým píše Diablo Cody sedí. Takový pěkný mix romantické teen blbosti a hororu. Místy to má i pořádnou atmosféru, bohužel jen místy. Na herecké osazenstvo si stěžovat nemůžu, sympatické je dost - ikdyž jako vždy u Megan Fox je to spíše jen o vzhledu než o čekoliv jiném. Celkově to je pro mě sympatický průměr a upřímně řečeno se opravdu těším na další zrealizovaný scénař Diablo Cody.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Hodně laciné a také hloupé. Film plný klišé, který bohužel není ani vtipný ani nijak zajímavý. Duchy jsme tu už měli, nahlednutí do minulosti taky a popravdě řečeno už mě ty "změním se za jeden den" věci začínají poměrně nudit. Jak říkám u takových filmů často: pár vtipných momentů to nezachrání.

Moje superbejvalka (2006)

Prý megafilm na Nově. Aneb film bez vtipu, příběhu a myšlenky. Dále radši bez komentáře.

Symptom Pandorum (2009)

Film s perfektní atmosférou, která mi lehce připomněla Vetřelce. Sice to není úplně dokonalé dílko, ale i přesto by nemělo upadnout v zapomnění.