Útěkář (1957)

Fascinující noční scénka útěku přes "zamrzlé" moře z Kanady do USA.:-) Je vidět, že i víc jak padesát let starý snímek může přinést něco nového a že život může psát ty nejlepší příběhy.

Písečné moře (1958)

Slušný Britský klasický válečný snímek s ne úplně neznámými herci, který jsem dokoukal do konce. Nedávno jsem ještě viděl mnohem novější film na podobné téma s SAS, které mělo vyhodit do povětří německé skladiště pohonných hmot. Našli však pouhou atrapu. Po té jsem bohužel usnul.

Líbánky v Las Vegas (1992)

Docela povedený film o přílišném hráčském sebevědomí s tehdy ještě mladým Cagem a mladou Jessicou Parker a s odpovídajícími hereckými výkony.

Lovci dinosaurů (2005)

Pro mě naprosto nepochopitelně špatně hodnocený film. Dle mě se jedná o povedené částečné remake autora Raye Bradburyho, s tím, že jsem viděl i ten originál. Tak že mohu porovnávat. Tady šel režisér Peter Hyams trochu vlastní cestou, protože v originálu bylo patrné, že budoucnost byla pozměněna ve prospěch vítězství Adolfa Hitlera ve druhé světové válce.

Pumpaři od Zlaté podkovy (1978)

Přesně, souhlasím s Karlos80. Já akorát dávám tomuto filmu 5 hvězdiček, protože jsem tam nenašel žádnou chybu. Ono to většinou prasklo, až když se jelo ve velkém. Malé ryby většinou sítí proklouzly. Dneska je to přesně naopak, k tomu navíc ještě mlaskají a všem se smějí, jak na ně nikdo nemá. Film vzhledem k roku vzniku lze směle označit za předchůdce Bony a klid.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Tenhle pořad mě dostal. Místo jednoduššího běhu, salta v před navíc skoro jako ninja, a potom se neudrží na provaze, se kterým se má pouze shoupnout přes vodu.:-)))

Prostřeno! (2010) (pořad)

Soutěž ve vaření o 40 tisíc korun. Já osobně bych kvůli některým vychytralcům nejnižší bodové ohodnocení v každém pokračování škrtl

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Skutečná hodina pravdy, někdy marných nadějí.