Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pro někoho zlý, pro mě je Pohlreich člověk, který je schopen zvednout úroveň českého pohostinství.

Krotitelé dluhů (2009) (pořad)

V životě téměř nepoužitelné, zabíjení půjček půjčkou, zábavné a hodně krát i smutné.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Nevolí prolhané pravicové strany, vaří levně a je s ním sranda. Navíc jako kuchař procestoval svět, tak že něco o oboru ví.

Ženy na cestách (2010) (pořad)

Tenhle pořad hodnotím z pohledu běžného turisty a hodnotím to vcelku kladně. Není v něm nic naaranžované a přibarvené víc, než to ve skutečnosti je. Zlatuše má oslovit spíše starší generaci a Adéla zase mladší. Tenhle pořad není žádné české péčko, aby ho moderovaly nějaké cool žáby z výběru české miss. Je to pořad o turistice a pro turisty, který je i o tom, co nás v různých zemích světa čeká a na co se máme připravit.

Cestovatelé v čase (1964)

Neporovnávejme tenhle film s dnešní dobou a s dnešními možnostmi. Podle mě se jedná o zcela originální film, který byl ve své době něčím novým, a nenapodoboval žádného předchůdce. Je to prostě filmová klasika z dob, kdy se točily takové filmy, jako byl např. Stroj času z roku 1960, nebo 451° Fahrenheita z roku 1966. Není ani pochyb o tom, že tenhle film se o tři desetiletí později stal inspirací pro tvůrce filmu Hvězdná brána.

Pohřben zaživa (1990) (TV film)

Konečně po dlouhé době film, při kterém jsem se bál. Jennifer Jason zde hraje hodně chladnou manželku, která se pokusí zavraždit svého hodného a bohatého manžela. O to větší je pomsta, když se situace obrátí. Zajímavostí ještě může být, že závěr filmu mohl být inspirací pro tvůrce filmu Kostka. Hodnocení 90%.

Hindenburg (1975)

Hindenburg byl zřejmě jedno ze dvou doposud největších vzdušných plavidel postavený člověkem. A tak zcela zaslouženě se Hindenburg objevil ve velkofilmu a zařadil se mezi obry, jako byl např. Titanic, tentokrát však ten létající. Velmi dobrý film s George C. Scottem a na rok 1975 s velmi zdařilými filmovými triky. Dějově se jedna o jednu z cest, co mohlo vést ke katastrofě a k samotnému zániku Hindenburgu. Spekulací je totiž víc a stoprocentní příčina nebyla nikdy nalezena. Ať je to tak, či onak, o autentičnosti samotného závěru filmu nebude jistě nikdo pochybovat. Tento film hodnotím 95 %.

Akční komando (1997)

Tenhle film s M. Dudikoffem rozhodně není horší, než např. v téže roce natočený Pistolník (který považuji za méně povedený) a už vůbec bych to neřadil mezi tak špatné filmy, jako byl např. Lidský štít, z roku 1991. Já nehodnotím filmy podle toho, jestli tam hraje Dudikoff nebo ne, ale jestli je film dobrý, nebo špatný. Moje hodnocení je 75%.