Libertin (2004)

Do očí bijící sexuální podtext, který ani tak nepřidává filmu na zajímavosti. A dobře mu tak (filmu i Johnnymu).

Interview s upírem (1994)

Upírské drama nikdy nezklame, tohle je ale jedno z nejlepších ztvárnění upírského osudu, jaké jsem kdy měla tu čest zhlédnout:)

Sedm mumií (2006)

Neoriginální námět, špatné zpracování, chabé napětí. Dá se u toho celkem dobře nudit. Herci se snažili, ale to zdaleka nevyrovná zbylé nedostatky. Navíc nepříjemně působilo částé světlo svítící do kamery, čili divákům do očí.

Žít a nechat zemřít (1973)

Asi žádné Bondovce nepřijdu na chuť. Dá se na to koukat stejně, jako se dá u toho spát...

Maska (1985)

Dojemný příběh o chorobě, s níž by se jen tak někdo nesmířil. 5*je hlavně za to, jak bylo divákovi nabídnuto se vcítit do Rockyho situace. Kráse přidává i v mezích nečekaný konec, u kterého jedno oko nezůstane suché:)

Třída číslo 402 (1999) (seriál)

Jeden z lepších seriálů, které se dají sledovat na Jetix. Prostě Jessie, Winnie a Nancy rulezz:)

Tráva (2005) (seriál)

Tak zkouškový je za mnou a tim pádem i spousta dalších filmů a seriálů:). Jednim z nich je Tráva a to konečně všechny díly (teda do 6. série myslim). Nancy, která se oblíká jak šlapka, příšerně se stará o děti, přišla o manžela (nebudu řikat kolik:D), podělala si život, jak mohla, a která věčně usrkává to svý latté, je rozhodně zajímavou a přitažlivou postavou, ale k srdci mi nepřirostla a to je u hlavního hrdiny seriálu základní nedostatek. Zato Celia Hodes mi to vynahrazuje. Zpočátku trapná "stepfordská panička" postupně začíná trochu žít, její postava se perfektně vyvíjí a ona sama jako herečka je zkrátka nepřekonatelná. Každej tam má svý místo, někdo se udrží dýl, někdo míň, a i když se jedná o "komedii", pořádně sem se zasmála až tak ve 4.,5. sérii... Zato Little Boxes od Meliny Reynolds mám už v mobilu:)