Zvoník u Matky Boží (1996)

Vhodné pro ty, co nečetli knížku. Ale zase jde o pohádku a ta musí skončit dobře, jinak by nešlo o pohádku:)

Miluj bližního svého (1999)

Trochu mi vadily prostřihy z akcí FBI. A tak šťouravého souseda bych nechtěla...

Na dostřel (1993)

Průměrný akční snímeček, kterému vévodí Bruce Willis, stále nespokojený se spravedlností.

Dva v tom (1995)

Těhotná a rodící Julianne Moore vypadala vážně srandovně:) Stejně tak jsem se bavila při fotkách herců, když jim bylo 9 měsíců.

Test (2003)

Celou dobu bylo jasné, že se jedná o test, o tom není pochyb, ale záchrana nastala v okamžiku, kdy...prostě v jednom okamžiku, ať neprozradím moc;)

Labyrinty vášně (1999) (seriál) odpad!

Tak já nevím, jestli by nestálo za to sem přidat něco jako dno žumpy nebo double odpad, protože odpad je pro "tohle" moc.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Tak tohle mě nikdy nebavilo. Možná to bylo tou stále se opakující linií, možná nepříjemně působící animací, každopádně dětem je to jedno, tak ať se dívají na kdejaké terorizování nedefinovatelného tvora (nejspíše kočky).

Na zdraví (1982) (seriál)

Snaha o vtipnost je evidentní a smích z plechovky vysloveně nutí diváky, aby se také bavili. Jenže tomuto seriálu se musí přijít na chuť a to se mně bohužel nestalo. Pár scén stojí za to, ale celkově průměrný americký seriál.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Dějově chudé, nudné a zklamal mě závěr. Mladý číšník vypadal jako gay, i když měl tolik žen. Celé mi to přišlo jako výsměch tehdejším ženám, že se zaprodávaly kde komu a ještě byly tak blbé, že si oblíbily skoro-gaye. Marně se snažím najít silnější momenty, ale napadá mě jediný, kdy Barnev opustil vězení...

Králové ro(c)ku (2006)

Jsem asi moc skeptická, ale přišlo mi to dost jako ujetá blbina, která je alespoň místy vtipná. Hudba se mi sice líbila, ale Black měl už lepší počiny. Zkrátka, je nutné brát tento pokus s rezervou.