Objekt mé touhy (1998)

Celkem nezajímavé, dobré jedině tak když opravdu nechcete přemýšlet a jenom sedět a tupě zírat. Vhodné pro paničky v domácnosti. Ale zas kdybych přišla na to, že můj přítel je gay, rozdýchala bych to snáz, než kdyby měl jinou...

Tristan a Isolda (2006)

Historické a legendární filmy se v poslední době rozmnožily jako slimáci, naštěstí pro ně nejsou tak slizké a dokážou zaujmout. Příběh lásky jsem si vážně užila, jenom škoda, že se dalo předvídat, co se stane.Třeba že po ráně mečem Tristan neumřel a dopluje do Irska, že se o něj postará Isolda a zamilují se do sebe...A Franco by se nemusel pořád tak mračit. Jinak vážně pěkné.

Jen ho nechte, ať se bojí (1977)

České klasiky narozdíl od dnešních jsou v rámci mezí kvalitní a i když tenhle má několik slabších chvilek, zaslouží si průměrné hodnocení.

Nový svět (2005)

Celkem nezábavná napodobenina Pocahontas, která na konci běhá jako potrhlá parkem a cáká si vodu na hlavu. Co se dělo před tím, nevím, spala jsem:). A to zezačátku jejich seznámení vypadalo tak slibně...

Hostel (2005)

Sice se zahanbuju, ale milovníka hororů v sobě nezapřu. I tak ale musím připustit, že se Hostel nepovedl. Až konečná scéna, kdy našel vizitku na záchodě.

Laura a její hvězdička (2004)

Kdybych byla dítě a nevadilo mi se 10 minut koukat na to, jak dvě prťata letí, možná bych soudila jinak.

Čarodějky (1998) (seriál)

Odjakživa jsem je se zatajeným dechem sledovala, ale jak dílů přibývalo, ztrácela jsem o ně zájem. Až sedmé řadě jsem přišla opět na chuť, protože je postaven na odlišném základu. Dřívější díly byly jaksi oddělené a provázel je jen jednoduchý spojující děj. V každém díle na ně zaútočil démon, ony ho zabily a to samé stále dokola. Novější série jsou propletené mnohem důkladněji a končí (jako na draka) v té nejnapínavější chvíli.

Východní přísliby (2007)

Podle všech komentářů a hodnocení jsem čekala více. Námět slibný, ale děj drastický s detailnámi záběry na až nechutné momenty. Přesto ale patří k vydařeným kouskům sezóny, čemuž napomohly přesvědčivé výkony Naomi, Vigga, Armina i Vincenta. Jako zástupkyně jemnějších poloviček jsem ocenila scénu v lázních:)

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Vybírat schválně ty nejvymatlanější, aby každej viděl, jakej jsme tupej národ a pak čekat, než se Krampol k něčemu vyžvejkne, no nevim. Zábava by to byla, ale tak párkrát