Tenet (2020)

Topka, brutalne fascinujuci film, milujem filmy kde sa stale niečo každú chvíľku deje.

Patient Zero (2018)

Zaciatok a stred filmu dobre ale koniec nedokonceny

Na návštěvě (2015)

Šialenstvo , ktoré našťastie skončí z dobrým koncom.

Great White (2021)

Zaujimavy film , aj ked by to chcelo aspon raz stastnejsi koniec. Je to narocna situacia prezivat na mori.

Anihilace (2018)

Za mna tento film nič moc, začiatok fajn aj rozuzlenie bolo zaujimave ale koniec filmu oničom.

Ctihodný občan (2009)

Zaujimavy film. Vrah chcel dostat spravodlivost skorumpovanych ludi na sude a u pravnikoch. Len extrem mi pride ze pozabijal aj ludi ktori s tym pripadom nemali nic respektive ak aj niektori mali tak velmi malo. Mal to typek prespekulovane aj s tym tunelom z vazenia. Škoda že mu ale na to nedošli skôr. Podstata je ale čo všetko je ochotný rodič urobiť pre svojich blizkych a rodinu ,aj nemožné.

Motýlek (2017)

Tento film sa mi pacil. Musela som ho dopozerat. Velmi zaujimave. Vyzera ze sa to stalo podla skutocnej udalosti ako som hladala. Herci vyborny. Velmi slusne zahrane a natocene.

365 dní: Ten den (2022)

Táto druhá časť nenadvezuje na tú prvú, prvá časť bola super ale toto mi prišlo o ničom. Už to nemalo ten šmrnc. Aj keď dej bol zaujímavý, ale koniec nešťastný. Tu sa ukazalo , že doplatí nevynnī človek. Každopadne som zvedava na pokračovanie.

Život po večírku (2021)

Skvelý film, dojímavý. Myslím , že pri tomto filme si človek uvedomí skutočné hodnoty života. Krásny koniec.

Mamka a taťka (2017)

Masaker film, ale koniec skončil oničom , som myslela, že to bude mať nejaký zmysluplný koniec. Ale ani som sa nedozvedela čo sa stalo s deťmi a teda nakoniec aj s tými ich rodičmi. Ostali zaviazaný o stĺp a pokračovanie žiadne.