Mroží muž (2014)

A je to! : I Kevin Smith se zbláznil. Nebo hůř zestárnul?!

Pan Bobr (2011)

Moc dobrý film o depresi aneb jak odosobnění (depersonalizace) může pomoct "zase žít".

Největší zlo (2006) (seriál)

Celou tu stupnici doktora Stonea neberu v potaz. Ale to vynášení detailů případů, zkoumání mozků a sociologie lidí jsou super.

Zlato (2016)

Stěží průměr. A to měli filmaři k dispozici dobrý - pravdivý příběh o vzestupu a pádu muže posedlého zlatem, snem a alkoholismem. Chybí tomu jakákoli atmosféra, delší nebo sugestivnější záběr - jakoby neměli k dispozici dostatečný rozpočet anebo si s tím nevěděli rady : M. McConaughey by si rád tuhle roli užil a on se do ní dost možná i ponořil, ale "televizní" pojetí filmu jeho výkon minimálně znevažuje, když to řeknu kulantně. B. D. Howardové to tak sluší, až jsem uvažoval, že si jí přidám do přátel na Facebooku...její postava (manželka zlatokopa) se ale ve filmu občas chová až kýčovitě a často...prostě divně. Někde jsem četl, že film má "divný" soundtrack a musím říct, že je to pravda! Jenom jedna píseň se hodila k tomu co se ve filmu dělo (ale pořád byl ten song divný a špatný). Čekáte osmdesátkové vypalovačky a ono prd : takhle nemístně použít „Hey“ od mých oblíbených Pixies...: To už je na pováženou. Trailer sliboval něco velkého a silného. Ale u slibu to taky zůstalo.

Venom (2018)

Ani temné, ani zábavné. Nic proti Hardymu, ale na tohle se tak nějak nehodí. Pár scén je fajn – třeba honička kdy jede Venom na motorce pronásledován těmi z Life foundation, ale často scénám chybí i prostá návaznost. Třeba měli tvůrci taky příliš malou hlavu v nepoměru s tělem jako Venom. Copak si nikdo nevšiml jak je asymetrický?!

David Bowie: Posledních 5 let (2017)

"Jak chcete, aby si vás lidé pamatovali?" "Chci, aby si mě pamatovali jako někoho, kdo nosil fakt skvělý účesy."