Duch (1990)

Pekna drama z krasnou mladom Demi Moore aa dokonca aj Patrick Swayze sa celkom snazil. Len nechapem toho oscara pre Whoopi Goldberg.

Vertical Limit (2000)

Nechapem tak izke hodnotenia tohto filmu ktory bol od zaciatku do konca tak napinavy ,ze som nemohol od neho odtrhnut oci. Vyborna rezia a kamera.

Blbý a blbější (1994)

Tak takychto magorov by som chcel niekedy stretnut. Perfektna komedia ,z vybornymi scenami a zo zabavnzm scenarom.

Vinnetou (1963)

Videl som to asi 50-krat a vzdy ked to bezi v telke a ja mam prave cas tak si to pozriem. Nedavno som precital aj knihu a som rad ,ze scenarista a reziser vynechali odporne nudne miesta ktore sa v knihe casto vyskytovali. Cela filmova seria o Vinnetouovi sa vyborne podarila a myslim ze je na vrchole diel svojho zanru.

Horečka sobotní noci (1977)

Pribehovo sa mi to pacilo viac ako Pomada. Travolta sa do ulohy Tohyho paradne hodil a jeho tanecne kusky boli v celku pozeratelne. Bee Gees a ich hudba tomuto filmu velmi pomohla.

Operace: Zlomený šíp (1996)

Priemerny film z dobrym zaporakom ( J. Travolta ) a z nemastny- neslanym hlavnym hrdinom ( CH. Slater ).

Cosby Show (1984) (seriál)

Videl som asi jednu seriu. Je mi luto ale tento serial mi prisiel skor trapny ako vtipny. A este k tomu bol aj nudny. Jedna hviezdicka za Lisu Bonet. Jedine nanu sa mi dobre pozeralo :-)))

Lovec jelenů (1978)

Pre mna je Lovec jelenov najlepsi film o vietname aky som kedy videl. Neprijemna ruska ruleta ,krysy vo vode. Hroza co sa robilo za kazdej jednej vojny. Robert de Niro je vo svojej ulohe vynikajci ,ale v tomto filme ho zatienil skvely Christopher Walken. Ten si svojho oscara naozaj zaslusil. Neda mi nespomenut aj Johna Calazeho pre ktoreho bol tento film posledny.