Hnus (1965)

No mozem povedat ze to mam nieco do seba a vo svojej dobe to mohol byt zaujimavy a originalny psychothriller. Na mna ako moderneho divaka tento akoze atmosfericky pocin pana Polanskeho vobec nezafungoval a cely cas som sa nudil a pozeral na hodinky. Atmosfera sa celkom podarila a to je asi jedine pozitivum tohto filmu. Nemam nic proti starym hviezda hollywoodu ako je napr. Catherine Deneuve ,ale toto by dokazal zajrat aj druhorada herecka. Prekvapuje ma vysoke hodnotenie ale beriem ze kazdy ma iny vkus a nie kazdemu sa paci to iste. Mne vsak tento film nic neponukol a dopozeral len tak tak.

Do hlubiny (2005)

Priemerny film z nie moc doveryhodnou zapletkou ,ale zato zo sympatickymi hercami. Jessica Ajba nebola asi v ziadnom filme krajsia ako v tomto. Walker chlap na sprvnom mieste ako som si nanho uz zvykol. Herecky to najviac zvladal asi Scott Cann. Aj ked to je tento film vlastne totalna blbost tak sa na to celkom dobre pozera.

Vyvolený (2000)

Nemyslim ze je to tak dokonale ako sa tu pise. Suhlasim vsak ze sa jedna o originalny thriller z dobrou zapletkou a vinikajucim koncom. Co vsak zamrzi je ze som sa viac krat pozrel na hodinky a Bruceovi som tuto ulohu neuveril, Naopak Samuel L. Jackson bol vinkajuci.

Push (2009)

Film vobec nie je zly a myslienka cely namet spolu s pribehom su tiez v poriadku len musim priznat ze som asi cakal v tomto pripade trosku viac. Chybalo mi tam viacej akcie a napatia. Na druhu stranu je to celkom solidne natocene. Herci boli hrali v pohode a boli aj dobre vybraty. Potesila ma ucasy mladej Dakoty ,ktora nam rastie da krasy. Tri hviezdicky su v tomto pripade asi malo a styri zasa moc. Priklanam sa ku styrom z dovodu nizkeho hodnotenia na csfd.

Ambulance (1990)

No tak neviem ci sa toto da ako horor hodnotit. Pre mna to urcite horor nie je. Mozno to mal byt horor ale na mna to posobilo skor ako lahka kriminalna komedia. Dobre som sa pri pozreti tohto nechcene zabavneho filmu zabavil a zrelaxoval. Eric Roberts nikdy nebol bohvieakym hercom ale v tomto filme sa mi celkom pozdaval.

Krvavá pěst (1989)

Tento film ktory som mal kedysi na VHSke ,som vcera nahodne zhliadol v telke. Uz pred rokmi ked som ho prvy krat videl tak ma nejako extra nenadchol a povazujem ho za najhorsi zo serie podobnych bojovnickych filmov. Suboje su zle natocene ,scenar deravy a rezia je hotova katastrofa. Mlady Billy Blanks je asi najlepsie co sa vo filme objavilo ale ani on moc priestoru nedostal.

Nebezpečný cíl (2008)

Ja uz fakt neviem co sa to s tym Cageom deje. Kedysi to bol celkom dobry herec ,ktoreho som sice nejako zvlast neobdivoval ,ale jeho filmy boli fajn a nemal som prolem mu jeho vtedajsie ulohy uverit. Poslednu dobu je to s nim vsak hotova katastrofa a v tomot filme obzvlast. V tomto filme som mu neuveril ani jeden vyraz ci vetu. A to uz je co povedat ked film ma stat v prvom rade na nom. Mozno mu tieto ulohy proste nesedia. Celkovo film hodnotim ako velmi nudny a pomaly. Akcie je taktiez velmi malo. Mozno si niekedy pozriem original.Toto vsak bolo strasne slabucke a nedoveryhodne.

Charlie Bartlett (2007)

Priemerny inteligetne natocene teenfilm z dobrym Antonom Yelchinom krasnou Kat Denningsa vzdy dobrym Robertom Downey Jr ktory svojou ucastou v tomto nie moc narocnom snimku nemoze nikdy sklamat.

Cecilie (2007)

Priemerny thriller z ducharskov tematikov. Nic nove pod slnkom.

Pátek třináctého (2009)

Myslel som si ze to bude horsie. Ale aj v tomto pripade sa jedna o zbytocny horor z produkcie Michaela Baya ,ktory neponukne nic nove. Cele to zachranuju sympaticky herci a krasne herecky a ich sexualne sceny :-))).