May (2002)

Ked som si pustal tento film nevedel som nic o jeho obsahu. Vedel som len to ze je to horor. Cakal som nejaku ultravyvrazdovacku ale dostal som viac. Film sa ubera pomalym niekomu sa moze zdat trosku nudnym smerom. Mne sa vsak pacila hlavne prva hodina filmu. Reziserka velmi predcizne opisala hlavnu postavu a jej tuzbu niekoho milovat. Bohuzial chcela mat vsetky casti dokonale a ked videla ze to nejde tak si ich sama dokladne poskladala. Angela Bettis bola v tomto filme uzsana a jej postava mi velmi pripominala Sissy Spacek vo filme Carrie. Anna Faris v ulohe lezbicky tiez dobre. Este raz vsak musim vyzdvihnut pracu reziserka ,ktory tento horor natocil trosku netypicky a nespravil z neho bezduchu vyvrazdovacku.

Gran Torino (2008)

Grand Torino je jeden z najlespich fimov ake som za posledne obdobie videl. Rezia Clinta Eastwooda je ako som uz nanho zvyknuty pekne pomala a komorna. V tomto komentari vsak nejdem hodnotit jeho famozne reziserske umenie ,pretoze v tomto filme ma nadchlo jeho herectvo. Ulohy ako je tato mu vzdy sedeli najlepsie a v tejto bol tak dobry az mi to vyrazalo dych. Uveril som mu kazdu jednu vetu ,kazde jedno gesto ,ci vyraz. Jeho hlasky a nadavky v tomto snimku boly tak presne a tak skvele nacasovane ,ze to nemohlo vadit ani najvacsiemu puritanovy. Z jeho predchadzajucich filmov som vedel ze sa chysta sokujuci zaver ,ktory teraz az taky sokojuci nebol ale bol o to silnejsi. A este jeden maly detajl na zaver mojho komentaru k tomuto filmu. Na Clintovi Eastwoodovi sa mi paci este jedna vec. Vo svojich filmov sa snazi dat sancu neznamim hercom. V tomto to boli Bee Vang a Ahney Her ktora sa mi nesmierne pacila a myslim ze o nej este budeme pocut. 100%

Záhada Blair Witch (1999)

Jedna hviezdicka za originalitu. Tento horor ma vobec nechytil. Nuda.

Brazilský masakr (2006)

FIlm nicim moc neprekvapil ale aspon sa nic nehral. Nahancka v jaskyniach pod vodou bola perfetne natocena.

Oko dravce (2008)

Zaciatok dobry. Cakal som co sa s toho vykluje ale musim uznat ze am trosku sklamalo. Mam rad taketo filmy a mam rad aj oboch hlavnych hrdinov. Co vsak neznasam je to ked sa nieco dobre rozbehne a konci to tak ze nie som s toho nadseny a a nemilo ma to prekvapi. Ale zasa musim uznat ze v tomto filme mi to az tak nevadilo a myslim ze to bolo kvoli dobrej akcie a skvelej atmosfere. Oko dravca je napinavy film ktory ma svojich fanusikov. Na mna vsak az tak nezaposobil a pribehovo je to cisty priemer.

Motýlek (1973)

Kniha sa mi pacila viac. Tento film je pre na asi uz davno natoceny a kedze som ho videl az teraz tak ma to nejako nechytilo. Vo svojej dobe to bol urcite velky hit ale odba pokrocila a dnesneho divaka to uz tak nenadchne aj ked svoje momenty to urcite ma.

Pátý element (1997)

Vinikajuci film zo standrtne dobrym Willisom a z nadhernou Milou Jovovich.

Zahulíme, uvidíme (2004)

No poviem na robvinu ze len malo filmov z touto temou ma dokaze zaujat. Tento film nie je vinimkou. A na komediu je dost malo humoru. Za dve hodiny som nevedel o com film bol. Nuda.

Bony a klid (1987)

Vyborny cesky film z osemdesiatych rokov vyborne zachycuje prostredie vekslakov a realisticky vytvara atmosferu ich vtedajsieho zivota. trosku ma rozculovali tie pesnicjy ale inak sa na film dobre pozeralo. Herecky u mna najviac vinikol Roman Skamene ale a ostatny boli vyborny. A ta zaverecna veta tiez nemala chybu " co vlastne chcete?"

Rafťáci (2006)

Je to vlastne kopirka snowbordakov ale toto sa mi pacilo ovela viac. Kotek a Madl su v pohode typci.