Ong-bak (2003)

Plytky pribeh a vyborna akcia. Vychadza mi to na tri hviezdicky. Tony Jaa je riadny strelec.

Rambo: První krev (1982)

Toto je asi najlepsi akcny film aky Sylvester Stallone natocil. Ma vsetko co mam mat a da sa povedat je zo vsetkych jeho filmov najrealistickejsi. Stallone ako vietnamsky veteran ,ktoreho nasral zadubeny a nafukany serif bol vo svojej ulohe naozaj vyborny. Skoda len toho zaveru. V prvom scenari mal John Rambo zomriet a usetrili by nas uz nie tak dobrych pokracovani z vinimkov posledneho Ramba.

Ochránce (2005)

Nebolo to az take zle ale Vina Diesela mam radsej v akcnych filmoch tipu Rychlo a zbesilo.

Desperado (1995)

Priemerny film z dobrou uvodnou hudobnou vlozkou. Salma bola v tomto filme prekrasbňna a spolu z Banderasom im to naramne seklo. Zaporak v podani Joaqima de Almeida bol asi najlepsim co sa tzka herectva. Film ma vela sce ,ktore si clovek aj po rokoch zapamata. Napriklad sko cez strechu a nasleduuci vzbuch granatu alebo Tarantinov vtip. Ten bol naozaj podareny.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Vyborna komedia o jednom blaznovom suknickarovi a zene pesimistke. To ze protiklady sa pritahuju nam bolo dokazane v tomto filme. Prva polovica filmu bola fakt zabavna ale ta druha uz tak nie preto nedavam plny pocet. Ale aj tak uznavam ze toto je komedia presne podla mojho gusta. Proste taka inteligentna zabava.

Mrcha (2000)

Dobry herci v dost blbom filme.

Poslední samuraj (2003)

Vyborny historicky film z prekrasnou vypravou a dobrom kamerov. Tom Cruize bol v tomto filme perfetny a neveril by som ze dokaze tak dobre zahrat takuto ulohu a v dobrom slova zmysle som bol prekvapeny z jeho herectva ktore mi predtym prislo dost strojene. Na zaver na scenarista a reziser dali trochu klise ale v tomto filme mi to az tak nevadil. Naozaj sa jedna o vinikajuci film ,ktory ma nenechal chladnym.

Špinavé ulice (1973)

Priemerna gangsterka z dobrym de Nirom. Cele mi to vsak prislo vlastne o nicom.

Černočerná tma (2000)

Tento astralsky sci-fi horor ma pri prvom pozreni velmi zaujal. Po druhom pozreti uz straca ale stale sa jedno o velmi podareni ana nic sa nehrajuci film. Vin Diesel z paradnymi okuliarmi v tomto ilme naozaj moc dobry. Radha Mitchel aj ked ju mam v celku ead na mna posobila dost nesimpaticky ale ona tak asi mala vyzerat. Do plneho poctu hviezdiciek mi chybalo viacej akcie.

Živý terč (1993)

Zivy terc je pre mna neskutocne otravnym filmom. Ma strasne pomali rozbeh a ked sa uz aj nie zacne diat tak je ta akcia nechutne spomalena. Van Damme sa sice snazi ako vie. Jazdi na koni ,robi salta spusta sa na lane a pekne kope a myslim ze on v tomto filme nebol az taky zly. Samozrejme ze ani L. Henriksen nebol zly. Tento film na celej ciare zmrvil John Woo a jeho priblbli scenarista.