Dark - Nekonečný cyklus (2019) (epizoda)

Bylo hodně nostalgické vidět všechno idylicky vypadající před tím neutichajícím zmatkem, který odstartoval Michael.

Dark - Ztráty a nálezy (2019) (epizoda)

Nejemotivnější scéna, na kterou jsme čekali od první epizody celé show. Ulrich byl vždycky postavou, které nejvíce fandím.

Dark - Cestovatelé v čase (2019) (epizoda)

Motem celého seriálu je věta, která mi nahání husí kůži na všech možných místech těla: "Ich bin du!"

Dark - Duchové (2019) (epizoda)

Chudák Helge trpí celý život pro dobro/zlo celého cyklu a Claudie si jen tak lítá mezi časovými liniemi.

Dark - Temná hmota (2019) (epizoda)

Každý má své temné tajemství. Už i ti, co se doposud tvářili poněkud nevinně.

Dark - Začátky a konce (2019) (epizoda)

Jsem celkem rád, že jsem začal koukat na Dark až nyní, alespoň jsem nemusel čekat tak úmornou dobu na tak očekávané pokračování. Trochu jsem se děsil linky z budoucnosti, ono se ale stále nezapomíná na prastaré události a prohlubuje se dál a dál. A to já na tomto seriálu zbožňuju!

Simpsonovi - Není kouře bez tance (2008) (epizoda)

Reklama na to, že děti začnou užívat cigarety s argumentem toho, že jim prospívají v jejich sportovní kariéře.

Simpsonovi - Kouč "K" (2016) (epizoda)

Lacrosse je jediný sport, který jsem kdy v životě hrál skoro závodně. Takže jsem vděčný za díl, který se mu rozhodl věnovat, i když je šoupnutý spíše až na druhou kolej.

Poslední království - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Verze Vikingů, která jde na všechno nějak moc zhurta a je takovou slabší odnoží populárnější verze od stanice History. Nicméně mně už vskutku chybí obdobná tématika na televizních obrazovkách, takže Uthredovu osudu zajisté dám ještě šanci.

Simpsonovi - Bart milencem (1992) (epizoda)

Flanders bez kníru je highlightem téhle epizody, která krásně reprezentuje dávno zašlé kouzlo nejoblíbenějšího komediálního seriálu.