Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda)

Asi 20 minut potom, co dokoukáte film Dumbo, je více než úsměvné se setkat zrovna s touto epizodou.

Dark - Alfa a omega (2017) (epizoda)

Moc se mi ten cliffhanger s budoucností nepozdává, ale Darku jsem ochotný odpustit naprosto všechno. Jen doufám, že se v druhé sérii nezapomene dovyprávět osudy postav, jako je například Ulrich.

Dark - Vše se děje teď (2017) (epizoda)

Trochu se nám zamotaly postavy a jejich vztahové problémy, některé trvající i více jak půl století. To nic nemění na tom, že stále čelím nejzdařenějšímu německému televiznímu výtvoru v dějinách.

Dark - Rozcestí (2017) (epizoda)

Hrátky s časovými liniemi jsou tu. Nic už nebude jako dřív. Hlavně moje mysl, která dostává zase další čočku!

Dark - Pravdy (2017) (epizoda)

Už mi skoro docházejí slova, pomocí nichž bych vyjádřil ohromení z tohoto seriálu. Propojenost dostává další nepochopitelný rozměr.

Dark - Dvojí životy (2017) (epizoda)

Trochu vyplňující epizoda, která ale rozhodně neztrácí na kvalitě, jen šetří útoky na racionální chápaní, před kterými se neuchráním v dílech dalších.

Dark - Minulost a současnost (2017) (epizoda)

Dle mého o ždibec slabší část, její konec avšak boří opět jakékoli možné lidské chápání a hned se vrhám na dění následující.

Dark - Lži (2017) (epizoda)

Upozorňovali mě na množství mindfucků, ale že se vše tak střídmě rozjede hned v druhém díle? Bravo!