The Grand Tour - Operation Desert Stumble (2016) (epizoda)

Pouštní výprava do Jordánska, které mě jinak tolik přitahuje, příliš nebavila, předchozí i nadcházející díly tenhle mírný propad ale neskutečně žehlí a posílají kvalitu show opět k nebeským výšinám.

The Grand Tour - The Holy Trinity (2016) (epizoda)

Na Top Gear jsem nikdy nekoukal a dokud jsem neudělal řidičák, tak jsem autům vůbec nerozuměl. Náhodná návštěva Amazonu mě ale prvním dílem tohoto pořadu tak okouzlila, že budu automobilové handrkování oné Svaté trojice mile rád sledovat dál.

Sedmilhářky - Ona to ví (2019) (epizoda)

No nemilujte tenhle seriál. Náladovost ústředních charakterů hlavním tahounem toho přehustého napětí. V momentální době TV série s nejlépe napsanými postavami.

Sedmilhářky - Konec světa (2019) (epizoda)

Okey, tak po téhle epizodě posílám bez váhání Big Little Lies mezi moje favoritní seriály. Další týden čekání bude krutá daň za tak perfektní scénář a herecké výkony.

Simpsonovi - Srdcový šerif (2010) (epizoda)

Příjemná epizoda, musím ovšem uznat, že mě víc bavila linka s Marge a Bartem, než ta ústřední.

Sedmilhářky - Upovídaná srdce (2019) (epizoda)

Masakr! Z těhle lží bude hodně těžké se vylízat. Ed je frajer a tohle si nezasloužil. Čí matka přijde komplikovat životy v Monterey ve třetím díle?

Big Mouth - Pokec v posteli (2017) (epizoda)

Tahle ujetina začíná překračovat jisté meze, které jako milovník humoru mnoha typů leckdy akceptuju. Ne nadarmo si dávám od Big Mouth patřičný detox. Ale pro pobavení či i možné znechucení se určitě vrátím.

Černobyl - The Happiness of All Mankind (2019) (epizoda)

Trochu si zde zpětně zavzpomínám na epizodu, která mě zas znechutila poněkud jiným způsobem než ty ostatní. Jen proto, aby si jeden rádoby stabilní stát udržel své renomé, nehleděl na životy svých občanů a málem všechny nepřipravil jen o střechy nad hlavou, pod nimiž někteří žili desítky let, ale i o samotný život. Vůdcům tehdejšího SSSR by bylo jedno, kdyby najednou neměli komu vládnout, důležité je, že by měli ten pocit.