Barbar (2022)

Taková ta efektivní rozjařená picovinka na první dobrou, která neřekne nic důležitého, ale dokáže pobavit na tu chvilku. Občas je to taky až moc nevyrovnaný v celém celku a ke konci to připomíná výtvor pejska a kočičky.

Oběť (2022)

Silně vtahující příběh ženy, která si v soudobé společnosti nemůže dovolit nic jiného, než dělat amorální činy. Každou minutou nepříjemnější film, který staví na realistické výstavbě dialogů a vedení herců. Chuťovka a Češi/Slováci tenhle rok jedou.

Trojúhelník smutku (2022)

Trojúhelník smutku si snaží píchnout do každýho človíčka na planetě, možná vtipně, ale trochu povrchově a strojeně. Od K zemi hleď tu dlouho nebyla žádná zábavná satira, ale radši bych ocenil filmové Succession. Tak příště, Östlunde. 😎

Vražda v Londýně (2022)

Jako detektivka to nemůže z principu moc fungovat a jako komedie je to moc uprděný. Zvlastni hybrid, alespon obsazeni je přinejmenším zábavné.

Sophiina volba (1982)

Uz v samotné knizce je velkou chybou, ze ji psal muž, vyhnuli bychom se zbytečný části s spisovatelem. V podstatě je ale otázka, zda takovy příběh na něčem vubec staví a dokáže něco lidem předat. Film je totiž jinak natočen rutinně a bez zápalu pro látku. Ale tak Meryl hraje dobře, tho jo.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Ten Marvel fakt dělá čím dál větší píčoviny. Nefunkční bordel ve kterým je hrozně moc prvků který do sebe vůbec nesedí a vzniklo z toho další rozjařena píčovina. Hlavně, že zase připravují 100 nových postav do budoucna, to jsme všichni rádi.

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

to, že jsem vyvětral oblek a utratil 185 Kč za takovou píčovinu mě fakt sere ještě dodnes. děcka se snad ani nesmály a já s kamosema jsme trpěli v první řadě. všemu teda vévodí jeptiška s nunčaky ve formě krucifixu jezdící na varhanech. Radši bych šel dobrovolně do análního styku s ebonitovou tyčí.

Elvis (2022)

Ultimátní filmový zážitek, který zažijete jen v kině. Pouťová atrakce přeměňující se každou uběhlou světovou událost v něco hmotného a temného. Austin Butler a Tom Hanks jako věční rivalové mají šmrnc a jejich protipólová přepálenost pomáhá k definování filmu jako pohádka.

Men (2022)

Definice a24 filmu v tom nejhorším a nejlepším smyslu.