Špión (2015)

Jason Statham si celý film kradl pro sebe. Normálně bych dal asi jen 1*, takže J.S., ty další dvě jsou pro tebe.

Terminator Genisys (2015)

Nebýt to Terminátor, ale nějaké akční sci-fi "béčko" tak bych možná dal i 4*. Honička ve vrtulníchích mi připomenula film Létající oko, akorát tam neměli obyč policejní vrtulník, ale vojenský pancéřovaný, proto tolik vydržel.

Vyměřený čas (2011)

Hodně zajímavý nápad, s místy trochu naivním dějem.

Candyman (1992)

Povídku jsem četl ve sbírce hororových povídek Hlas krve, které vybral Ivan Adamovič, knihu jsem několikrát slyšel jako audioknihu. Oproti povídce tam jsou menší rozdíly, hlavně konec je jiný, který to tady úplně zazdil a z původních zvažovaných 4* jsem myslel, že to dám na 2*. Asi si ji pustím, ať vidím jak moc velký rozdíl tam je.

Útěk ze Sobiboru (1987) (TV film)

Z filmového hlediska by to určitě šlo lépe zpracovat. Z vyprávění příběhu mám smíšené pocity. Ale určitě stojí za vidění, a měl by mít více "hodnocení" než jen pouhých 500.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Film byl pro mě podobný jako Collateral, který jsem si pustil jen proto abych si doplnil filmografii od Jasona Stathama. Tento snímek jsem si pustil jen proto abych si doplnil filmografii od Zachary Quinto. A stejně jako J.S. v Collateral i on zde byl jen v úvodu. Náhoda tomu chtěl, že jsem na tento film díval den potom co jsem byl na svatbě. Hledal jsem film na nedělní odpoledne a tady ten se mi na disku válel už nějakou tu dobu, tak jsem si ho bez váhání pustil, aniž bych tušil, že se jedná o romantickou komedii. Nebyl jsem zklamán. Prostě pohodová romantická komedie, s občas úchylnými, ale ne trapnými, vtipy a prostým dějem.

Kovbojové a dinosauři (2015)

Bylo od začátku vidět, že tento film nedělalo Asylum, protože tady bylo spousta chyb. Asylum by to vzalo za ten správný konec.

Megažralok versus Kolossus (2015)

Myslím, že z tohoto dílu šlo vytřískat více, tak na **. Film měl místy zbytečně vysoké tempo, pomalejší by mu určitě prospělo. Uvidíme kdo se Megažralokovi postaví příště.

Věčná pěst (1992)

Od scény kdy byla hlavní postava přibita k písku jsem přestal vnímat. Poslouchal jsem a místy zvedl oči a podíval se co se děje.

Peklo v Ardenách (2014)

Klasický americký válečný film, amíci jsou nesmrtelní, pokud zrovna nenadešel jeho čas, hrdinové a němci jenom odpad, pokud nejsi hlavní záporák a tvůj čas je až na konci filmu. Prostě jako podobné ačkové americké akční filmy, jediný rozdíl mezi nimi a tímto skvostem je asi rozpočet.