Temný rytíř (2008)

Ale starý Batman od Tima Burtona je lepší.

Breakheartský průsmyk (1975)

Napínavý western od začátku až do konce. Do poslední minuty filmu jsem nevěděl jestli CH. B. je klaďas nebo záporák. tvářil se tak nějak všelijak. Doporučuji shlédnout.

Hovory o sexu (2001)

Původně jsem měl myšlenky kolem 2 1/2*. Ale poslední scéna v baru mě dostala. "Jmenuju se Dick" - "No to sedí" :-D Jinak ve výsledku platí to co u předchozích filmů stejné kategorie, jen dějově ještě o stupínek výše.

Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982)

Zatracená zkurvená práce. 19 miliard v ... ehm ... v PRDELI. Krásný film, krásné animace posílání zpráv. A hlavně nadčasové a stále aktuální.

Rango (2011)

Po druhé bych to asi nemusel zdárně dotáhnout do konce. Alespoň hudba byla správná westernová. Ani za animaci se tvůrci nemusí stydět.

Ve jménu krále (2007)

Kam se hrabe LotR, když nemá v hlavní roli Jasona Stathamů. Který zabíjí skřety ve velkém a nebojí se rozběhnout a běžet jim po hlavách. I když všichni kolem něj mají brnění on si vystačí s teplákama a propoceným tričkem. A co takový skřetobijec Ron Perlmanů se svojím krompáčem. Který se nebojí dát si na hlavu smardlavou a špinavou skřetí přilbu aby byl ještě více cool. A nesmíme zapomenout na lesní žínku Kristanna Loken a její cirkusové společnice. No a spousta dalších frajerů. Ano je to vykradačka LotRa, ale s koulema!!

Dům neřesti 2 (2003)

O něco slabší než minulý díl. Kam se poděla ta odvaha ukázat něco víc, jako v předchozím díle :-)

Doctor Who (1963) (seriál)

viděno pár dílů a bylo to super, jen škoda, že jsem na další díly nesehnal titulky :-(