Upíři (1998)

Nejen do krku Vás může upír kousnout :-)

Body Bags: Historky z márnice (1993) (TV film)

Carpenter jako uvaděč povídek a strážce pitevny je dokonalý. Hranice kvalit příběhů je tenká asi jako vlas. Povídky pohladí jak oko diváka tak i duši.

Duchové Marsu (2001)

Prvních 50 minut Carpeterovy atmosféry a poté "Come on you Mothers Fuckers!" a začala akční 40 minutovka podtržená výbornou hudbou.

Smrt jí sluší (1992)

Když někde slyším "Kde to je?" automaticky se mi vybaví odpověď "V koupelně to je."

Halloween (1978)

Jeden z nejlepších Carpenterových hororů. Atmosféra držena od první minuty až po tu poslední. Na co litry krve, když stačí atmosféra. O tom mají horory být!

Pátý element (1997)

Super zelený klenot mezi Sci-Fi filmy.

Mladí a svůdní (2006) (TV film)

Jeden z těch lepších, které byly dávány v TV o zkouškovém období. Nějaký ten náznak napětí, při kterém jsem už měl relativně jasné 3*, které později už nic neohrozilo.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První sezóna super, těším se na další díly. Druhá sezóna, je to opravdu ten seriál který jsem viděl před rokem? Už hned po prvním dílu to bylo otřesné, druhý díl něco podobného. Má to cenu vůbec pouštět si S02E03? S01 4* S02 odpad.

Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)

K tomuto seriálu necítím žádnou nostalgii, přece jenom jsem o 25 let mladší než tento seriál. No a co že je východně propagandistický, když americké filmy ukazují amíky jako nej nej nej, tak proč by to nemohlo být i u jiných filmů na východ a ne na západ. Holt když je to na západ tak to vezmete a lehce přimhouříte oči, ale jakmile to je na východ tak automaticky je to špatně.