Nahá konfrontace (2005) odpad!

Když neumí hrát tak mají alespoň, počkat oni vlastně ani to neuměli. A atmosféra ve filmu? No ta byla velmi zajímavá měl jsem pocit že jsem na nákupu někde v kauflandu, ta hudba byla prostě šílená. Ale Thriller to určitě nebyl.

7 trpaslíků (2004)

Hej kluci, hej kluci, hej kluci jdou. Hej trpaslíci už jdou jdou jdou. Dobrý den kdo jste? Bílý Helpje nejmoudřejší z moudrých jsme 7 trpaslíků a máme problém - Jó tak ten prsten hoďte do ohně - Ale my nemáme prsten my máme Sněhurku - Jo tak hoďte Sněhurku do ohně. Ale přece nemůžeme hodit Sněhurku do ohně! Jo ale to pak teda to pak teda máte problém.

Atomové gymnázium (1986)

Zápletka není špatná jen hrozně natočená. Ve filmu je spousta zbytečných případně nevyřešených scén (SPOILER příklad proč se zaměstnanci uprostřed filmu dusili a padali jak zrale hrušky k zemi a ostatní je s ledovým klidem přecházeli, a nikdo to tam vůbec neřešil.) Zasmál jsem se u jedné scény kdy jeden ze zaměstnanců vešel měřit úroveň radiace do protiatomového krytu, sundal si masku a v puse měl cigáro :-D. Kdo viděl trailer bude souhlasit že kdyby měl film 10 minut byl by z něj výborný krátkometrážní 5* film!

Pařba v Bangkoku (2011)

Nesmál jsem se, nebavil jsem se, na to ze to má 102 minut tak vlastně nic nevyřešené protože oni nic nedělali. Lepší věci vymýšlíme i my s kámošem. Nebudu to hodnotit protože jsem ten film ani vidět nechtěl ale byl mi puštěn, a ani jsem neviděl jedničku a jestli je stejná tak ani nepustím. Za mě Odpad!

Táta k pronajmutí (2010) (seriál)

Dva díly které jsem dnes viděl nevypadaly nejhůře. Ale ten dabing ten chlápek snad dabuje všechny na coolu.

Dva idioti ze Scotland Yardu (2004)

Film jsem si sehnal kvůli Anke Engelke, ale jak jsem rychle zjistil tak tam je jen v úvodní pětiminutovce a pak až někdy na konci. Musím říct že jsem od filmu nic nečekal, ale tolik dobrých skečů jsem dlouho neviděl. 3 1/2*. Nejlepší postava: Hatler. ' výstřel' "Co to bylo?", Hatler: "Revolver ráže 38 se zkrácenou hlavní." - Hatler: "Pcha. Nechápu, zabít se jen protože jeho plán na světovládu ztroskotal. Proto nemám pochopení. Zbabělec"

Max Manus (2008)

Z filmu jsem v rozpacích. Natočen výborně, sympatičtí herci do jednoho. Bez váhání 4*. ALE nevím jak ostatní, ale já měl celý film problém se orientovat v postavách. Možná když ten film někdy uvidím podruhé tak už se v nich budu lépe orientovat. A pak můžu s klidem zvednout hodnocení, protože tento film si vyšší hodnocení určitě zaslouží.

Hell on Wheels (2011) (seriál)

Dostal jsem chuť na nějakou tu misku westernu, ale že dostanu plný kotel, tak to jsem fakt nečekal. Příjemně okořeněné výbornou hudbou, a ozdobeno charismatickýma tvářemi. Přidat prosím, těch pár misek mi nestačilo. Pro mě seriál podzimu! Druhá série možná slabší ale dobrá. Pokud to nemělo takový šílený konec, tak už aby tady byla další série! :-)

Domino (2005)

Proc jsem se na ten film dival? Hned me zaujalo kolik znamych tvari je v jednom filmu, a jeste k tomu pod taktovkou T. Scotta. No zacneme od tech mene slavnych :-) Steve (I. Ziering) a David (B. A. Green) z Beverly Hills 90210, Dr. Taub (P. Jacobson) z House MD, no a pak uz ti znamejsi Ch. Walken, L. Liu, M. Rouke, a K. Knightley. Jedine co bych tomu filmu vytkl ale zase to necim vynikalo bylo neco cim se ten film lisil od jinych a to ta kamere a veci kolem ni. Obcas me to stvalo. Ale na dojmu z filmu to neubralo.

Thor (2011)

Chcete videt Samuel L. Jacksona? tak se podivejte na film. Hups vy jste ho tam nenasli? Tak sledujte titulky treba na neho narazite :-) Jinak co dodat Natalce to tam zase slusi :-)