Šílenství (1994)

Jako minule dily atmosfera pekna a nemate nejakou podobnou knihu jake mel Sutter Cane? :-) urcite mel lepsi horory nez ty povidky ktere sem cetl ve kterych bylo nepopsatelne zlo, nepopsatelna barva, nepopsatelny smrad, nepopsatelna hudba a podobne a co si pak ma pod tim ctenar predstavit? SPOILER prijezd do mesta ktere neexistuje a nejde z neho vyjet mi pripomina jednu povidku kterou sem cetl asi pred rokem ale nemuzu si vzpomenout jmeno ani autora

Vládce temnot (1987)

Dostala se mi do ruk 2 CD verze, ktere se uz moc casto nevidi, a byl jsem celkem mile prekvapen, hudba celou dobu drzela atmosferu. A i kdyz filmy tohoto typu moc nemusim a nevyhledavam tak jediny duvod proc sem se na to dival je ten ze to je z Carpenterovy trilogie a kdyz uz jsem videl Vec ktera je skvela tak se podivam i na ostatni dva dily. No a u druheho jsem nebyl vubec zklaman i kdyz ve Veci byla atmosfera jeste lepsi, no uvidim co treti dil.

Ctihodný občan (2009)

Takoveho ctihodneho obcana by jsme potrebovali i u nas :-).

Peklo Manitoby (1965)

Napeti ktere trvalo od prvnich minut az do poslednich. Lex a Pierre v jinych rolich ale opet sehrani asi leta praxe a odrikani :-). U tohoto filmu jsem se vyborne bavil a divim se ze jsem na ten film nenarazil driv ale lepsi pozde nez jeste pozdeji. Lex ma stejneho kone na kterem se prohanel po kurdistanu a Pierre ukazal ze se prece jenom umi tvarit jinak nez vazne.

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Kdyby se to jmenovalo jinak nebo nebylo pokracovani a nebo by to nemela byt komedie tak by se dalo uvazovat mezi 3-4 byly jedine dve mista kdy jsem se opravdu smal 1. kdyz se Axel schovaval za lavickou, a 2. kdyz se kryl ti zpusobem ze se jenom prikrcil. Axela mam rad ale proste musim dat za 2, ale lepsi 2 takove ty na hrane, rad bych dal 3 ale proste nemuzu.

Zdrojový kód (2011)

SPOILER! no tak jelikoz ho nemohli nechat umrit tak ten konec lehce protahli aby dotahli stopaz alespon na tech 93 minut. A jelikoz mam rad sci-fi, cestovani v case, a byly tady pro me neokoukane tvare a velmi sympaticke takze pohodove 4*

Vinnetou a Old Firehand (1966)

ze zacatku se to tahlo ale posledni pulhodka odsypala celkem rychle. Rik Battaglia v kladne roli? Ja mu to po vsech tech mayovkach nezral ale proste mel tu kladnou roli. A musim rict ze Firehand je sypmatictejsi nez Surehand ale Shatterhand je stejne nejlepsi :-). Ale zase scenaristi zaperilili: "Znate Hamleta?" "Možná, kdy přišle na západ?" "Uh to bolí!". no jsem na vazkach kolik mam vlastne dat ale 2 mi prijdou malo. Musim rict kdyz jsem videl Vinnetoua v prevleku tak jsem se od srdce zasmal. Dalsi duvod to lehce zvedout to hodnoceni.

Princ a pruďas (2011)

Chtel sem to nekdy videt. Ale kdyz mi brach ukazoval scenu v arene s 5-ti hlavou bestii tak sme malem vzbudili synovce ktery sotva usnul. Tak jsem se rozhodl si to pustit drive no a stalo to za to slova fuck, dick, cock padaly v celkem velke kadenci. Zajimave souboje se spoustou digitalni malinovky. Ale ze bych se rezal smichy to se rict neda. Ale zase na druhou stranu ty vtipy nebyly trapne coz je fajn. A sceny s minotaurem byly pekne hlavne trofej , a scena jak se po ni Zooey sapala byla pekna :-). Takze vysledek nebyl jsem zklamany coz je fajn takze 4* zaslouzene, jelikoz 3 by bylo hodne prisne.

Gulliverovy cesty (2010)

Film idealni k shlednuti s par prately, vyborne jsme se bavili, ale kdybych se na to dival sam tak bych sel asi s hodnocenim niz, ale nebylo to takove zklamani jake jsem cekal ze bude. takze 3* jsou opravnene

Policajt v Beverly Hills II (1987)

Co se tyce kvality tak je lepsi jednicka, a proto tento dil je pro me nejlepsi z cele serie. "Natáhnout." -> "Rozšířit." -> "Otevřít... " Fíha!|"Odjistit." --> BUM -> Do háje s Rambem.