Jeff Dunham: Controlled Chaos (2011) (pořad)

Ja nevim jak ostani ale ja se bavil po celou dobu ale nejvic me dostala posledni 3-minutovka.

Terminátoři (2009)

Efekty prehlizim, ne kazdy ma miliony na poradne efekty. No a na vic nemuzu najit nejaka ta slova. Po chvili vstrebavani musim precejen jednu * pridat protoze jsem se u toho filmu nenudil a utekl hodne rychle.

The Playboy Club (2011) (seriál)

Na Playboy Club se dobre divalo, i kdyz nevim jestli bych to mel hodnotit po tak malo dilech, skoda ze ho zrusili. Normalne bych asi dal 3* ale kdyz si vzpomenu na Loco-Motion a HD obraz tak mam chut dat 4*

Kouř (1990)

Videno jednou: "Hmm zajimavy film ale tak nejak zadne pocity 3* " Videno dvakrat: "Hmm ten film ma nejake kouzlo a zacinam tomu prichazet na chut 4*" Videno vicekrat "Kour je Skvely, je Bajecny, je Dokonaly, mam ho rad 5*" ">Fabriky kouri a kouri. A jak mam do chuja robit a nekourit. Ja musim robit a kourit.<"

TRON: Legacy 3D (2010)

Plozme si otazku: "Kolik z Vas vedelo ze exisuje film Tron z roku 1982?" z meho okoli nikdo az na vyjimku.

Mechanik zabiják (2011)

Něco mi tady chybělo, možná chuť 70-tých let.

Přepadení 13. okrsku (1976)

Uchazejici akcni film od Carpentera podtrzen jeho hudbou, klidne si jej pustim nekdy znova ale na 4* to nedosahuje i kdyz se nutkani snazi abych dal 4* stejne jako gang chtel dobyt policejni stanici. Ale ja pouziji vsechny prostredky abych odolal i kdyz mam rad beckove filmy tak tady mi neco chybi abych dal 4*

Světová invaze (2011)

Dvouhodinovy trailer na nove Call of Duty: World Invasion??

Mlha (1980)

Atmosfera byla husta asi jako ta mlha. Mozna jsem udelal chybu ze jsem se u predchozich Carpentrovych filmu nedival v noci jako u tady toho asi bych si je uzil jeste vic. No a tady bylo krasne videt ze horor neni zalozeny na krvi ale na atmosfere.