Toxický mstitel (1984)

Prvních 20 minut bylo otřesných, ale pak už se to neslo v pohodových "béčkových" vodách. Rozhodně o 100% lepší než Atomové gymnázium. Čekal jsem, že při dalším shlédnutí to bude lepší, a bylo, od začátku do koce. (8.11. 2015)

Alfa a Omega (2010)

Kdyby tam i vlci "nevyli" tak bych možná dal i dvě *.

Kmotr II (1974)

Film je výborně natočen o tom žádná. Ale dějově mi moc nesedl, jen ty části z knížky. Možná kdyby byl kratší, nevím no.

Fantomas II: Juve kontra Fantomas (1913)

Za prvním dílem lehce zaostává, ale stále výborné. I když tento díl byl na druhou stranu více akční než první.

Fantomas I: Ve stínu gilotiny (1913)

Výborné dílo, za doprovodu krásné hudby. Závěrem mi tuhla krev žilách. Už teď se těším na další díly!

Atomové gymnázium 2 (1991) odpad!

O dost horší než první díl, o tom už svědčí i to, že po půl hodině sledování byla i funkční blikačka na kolo zajímavější, kterou jsem rozebral a složil abych se aspoň nějak zabavil. Opravdu nevím pod vlivem čeho bych musel být aby se mi tento film líbil. Horší dabing jsem snad neslyšel. Tento film je asi zaměřen na určitou skupinku diváků, do které se asi nepočítám. Proto zde nepochopím hodnocení =2* a výše.

Expendables: Postradatelní (2010)

Ying Yang: "To tvoje jídlo pěkně smrdí." Hale Caesar: "Smrdí? Kuřecí kousky jsou špatný, a jíst krysy a gorilí bradavky je v pohodě?" Ying Yang: "To není vtipný."