Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Docela nechutné, ale mě se to líbilo. Přišlo mi to jako nejzajímavější díl trilogie. A Indy měl typicky dokonalé hlášky.

Hříšný tanec (1987)

Klasika klasik, která mě snad nikdy neomrzí. Je pravda, že některé scény (a hlavně hlášky) jsou trochu trapnější, ale jinak je to bomba. I když mi nikdy Swayze nepřišel zrovna krásný, vždycky jsem si s ním chtěla trsnout :-).

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Tak tahle epizoda mi přijde taková nejméně povedená... bohužel už ji trumfly všechny počítačové triky a tak podobně, takže mi přijde taková nudná...

Horečka sobotní noci (1977)

Ano je to klasika, Travolta je super i taneční čísla jsou skvělá, ale jinak vůbec nevim, o čem to je. Travolta se vrtěl na parketu, pak i snějakou babou... jo a soutěžil a cenu nechal jinejm, ale jinak nemám tucha... nebo tohle celý byl ten děj???

Hledá se Nemo (2003)

Po prvním zhlédnutí jsem byla na pochybách. Napodruhé už jsem ale neodolala. Všem rybičkám uděluju pět hvězdiček.

Hibernatus (1969)

Další, tentokrát už méně povedená komedie Louise de Funése dokonce místy nudí (a to už je co říct!). Jinak téma hibernace je zde opravdu plně využito a i ten děj je vcelku povedený... jen už to není taková sranda jako ostatní Funesovy filmy.

Hladina adrenalinu (2002)

Slabý, ubohý a nicotný film, který se může pochlubit tak akorát celkem ucházejícíma téměř kaskadérskýma kouskama, které předvádí hlavní hrdinové. Kromě akce zde ale bohužel opravdu není nic k vidění (kromě těch holek, které ale stejně potěší spíš pánskou část publika) a to by to možná stačilo jen trochu (nebo trochu víc) vypilovat a už je z toho mírně nadprůměrný akčňák. Takhle to ale těsně po premiéře skončilo v propadišti filmových dějin.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Tak tohle je už konečně to, na co jsem čekala. Konečně se někomu podařilo zfilmovat Pottera tak, jak jsem si to představovala. Z velkého počtu různých změn oproti předchozím dílům jsem měla nejprve dost strach, ale nakonec to všechno byly změny jenom k lepšímu. Harry Potter je konečně dospělejší, civilnější a opravdovější.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Hezký film, podle mě možná i povedenější, než první díl. Všechny dětské hvězdičky už začínají dospívat a tak se z nich stávají praví herci. I když to stále není to ono a je to pořád docela dětské, už se režisér a celý tým docela polepšují. Asi to bude i tou předlohou, která je co se týče akce a příběhu kvalitnější.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Velice povedený první díl, který se mi líbil tři roky, do doby než Alfonso Chuarón natočil třetí díl. Potom jsem musela uznat, že první dva filmy jsou až přespříliš dětské. Dětský „herci“ jsou v nich ještě takoví nevyzrálí a prkení (všichni tři). Tohle všechno se ale dá omluvit, protože je to první díl a všechno se teprve rozjíždí. V druhém dílu nám již nikdo nemusí říkat, že Harry je sirotek a další takový nudný skutečnosti. Film je opravdu povedený, ale myslím, že teď by to už Chris Columbus, inspirován Alfonsem natočil lépe.